Photo

Number of items: 721

1901 A Központi Kárpátok. Die Central-Karpathen. Tátra-fotókkal illusztrált leporello, magyar és német nyelvű feliratokkal. Dresden und Berlin, 1901, Stengel &amp; Co., 12 (fekete-fehér fotók: Tátrafüred, Uj Tátrafüred, Alsó-Tátrafüred, Nagy-Tarpataki vízesés, Kohlbach-Szálloda, Zerge-Szálloda, Schlesierhaus und Blumengartentum (Sziléziai-ház), Felkai-tó, Csorbai-tó és Tátra, Poprádi tó és menház, Békató és Tengerszemcsúcs, Halastó) t. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, a leporello négy részre szakadt, egy fotó sarkán, a kartonon a fotót nem érintő hiánnyal, 11x16 cm, kötés: 17x11 cm /  1901 Die Central-Karpathen. The Central Carpathians. Tatra album, with black-and-white photographs. Dresden und Berlin, 1901, Stengel &amp; Co., 12 (Schmeck mit Gerlsdorfer, Schlagendorfer u. Lomnitzerspitze; Neu-Schmecks,Unter-Schmecks, Gross-Kohlbachfall, Hotel Kohlbach mit Lomnitzerspitze, Gross-Kohlbach, Gemsenwirt, Schlesierhaus und Blumengartentum, Felker-See und Granatwand, Csorba-See mit Tatra, Poppersee und Hütte, Frosch-See und Meeraugespitze, Fischsee und Meeraugespitze) t. Gilt linen binding, with damaged and worn cover, leporello torn into four parts, and one photo's corner damaged,11x16 cm, binding: 17x11 cm.
18868.

1901 A Központi Kárpátok. Die Central-Karpathen. Tátra-fotókkal illusztrált leporello, magyar és német nyelvű feliratokkal. Dresden und Berlin, 1901, Stengel & Co., 12 (fekete-fehér fotók: Tátrafüred, Uj Tátrafüred, Alsó-Tátrafüred, Nagy-Tarpataki vízesés, Kohlbach-Szálloda, Zerge-Szálloda, Schlesierhaus und Blumengartentum (Sziléziai-ház), Felkai-tó, Csorbai-tó és Tátra, Poprádi tó és menház, Békató és Tengerszemcsúcs, Halastó) t. Kiadói dúsan aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, a leporello négy részre szakadt, egy fotó sarkán, a kartonon a fotót nem érintő hiánnyal, 11x16 cm, kötés: 17x11 cm /

1901 Die Central-Karpathen. The Central Carpathians. Tatra album, with black-and-white photographs. Dresden und Berlin, 1901, Stengel & Co., 12 (Schmeck mit Gerlsdorfer, Schlagendorfer u. Lomnitzerspitze; Neu-Schmecks,Unter-Schmecks, Gross-Kohlbachfall, Hotel Kohlbach mit Lomnitzerspitze, Gross-Kohlbach, Gemsenwirt, Schlesierhaus und Blumengartentum, Felker-See und Granatwand, Csorba-See mit Tatra, Poppersee und Hütte, Frosch-See und Meeraugespitze, Fischsee und Meeraugespitze) t. Gilt linen binding, with damaged and worn cover, leporello torn into four parts, and one photo's corner damaged,11x16 cm, binding: 17x11 cm.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
cca 1970-1980 Pretoria, Dél-Afrikai Köztársaság, 6 db sajtófotó, MTI Külföldi Képszolgálat, a hátoldalon feliratozva, vegyes állapotban, 18x13 cm
18869.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1933 A Magas-Tátráról készült légi felvételek, 2 db fotó, az egyik hátoldalán részletes adatokkal, 11x16 cm körüli méretben // 1933 Aerial photographs of the High Tatras (Vysoké Tatry), 2 pcs, one with detailed description on the reverse, around 11x16 cm
18870.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
cca 1894 Strasbourg (Strassburg), leporelló 11 db keményhátú fotóval (hiányos), Römmler &amp; Jonas, Dresden, díszes egészvászon-borítóval, ázásnyomokkal, a leporelló sérült, több részre vált, egyenként: 10,5x16,5 cm
18871.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
18872.

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
18873.

cca 1890 Biskra et ses environs 12 fotót tartalmazó leporello. Aranyozott egészvászon kötésben 16x11 cm

cca 1890 Biskra et ses environs leporello containing 12 photos. Gilded full canvas binding 16x11 cm

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
cca 1880-1890 Kazán-szoros (Duna, Vaskapu, Orsova), feliratozott keményhátú fotó Hutterer műterméből, 13×17,5 cm
18874.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
cca 1900 Resicabánya látképe, 3 részes panoráma fotó kartonon, 12x39 cm
18875.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
cca 1910-30 Drina folyó, keményhátú fotó, jelzés nélkül (Hollenzer László?), kissé kopott, 32,5x26,5 cm
18876.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1917 Kisköre, Tisza-híd építése nagyméretű fotó, kartonon, 22,5x29,5 cm
18877.

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
cca 1900 Lourdes-i Miasszonyunk szentélyének és a Szeplőtelen Fogantatás Bazilika és a Massabielle-barlang fotói, 4 db fotó kartonon, foltos kartonnal, a kartonon bejegyzésekkel, 15x21 cm és 16x22 cm
18878.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1900 Bagnéres-de-Luchon, Lac d'Oo, Bagnéres-de-Bigorre francia települések, helyszínek fotói (Pireneusok), 5 db fotó kartonon, foltos kartonnal, feliratozva, 12x16 cm és 11x17 cm közötti méretben
18879.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF