Photo

Number of items: 721

cca 1890 Fiume és Alcona, 2 db kartonra kasírozott, feliratozott fotó, karton sérült, 22×27 cm
18905.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
7 500 HUF
20,33
23,44
Minimum bid:
7 500 HUF
7 500 9 000 10 000
ca 1940 Zenta turisztikai fotó, eredeti nagyítás, eredeti kézi feliratozással 40x25 cm
18906.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
cca 1980 Szentendre városát ábrázoló légi felvétel, a hátoldalon feliratozott fotó, áthúzott "TITKOS!" bélyegzéssel, 24x24,5 cm
18907.

Available for bidding
900 HUF
2,44
2,81
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
18908.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
cca 1950 Karlsbad, Karlovy Vary 9 db nagy méretű fotó 42x32 cm
18909.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
18910.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
cca 1890-1900 Skandináv látképek és életképek a XIX. század végéről, 3 db fotó: Espelandfoss (Odda), táj Botnen és Haukedalen között (Telemark), norvég templom Telemark megyében, fotók kartonon, foltos kartonnal, feliratozva, az egyik fotó sarkán kis hiánnyal, 14x18 cmx3  cca 1890-1900 Scandinavian landscapes and images of life from the ent of the XIX. century, 3 pc.: Espelandfoss (Odda), the landscape between Botnen and Haukedalen (Telemark), Norwegian church in Telemark county, with spotty board, with notices, with a little lack in the corner of one of the photos, 18x14 cmx3.
18911.

cca 1890-1900 Skandináv látképek és életképek a XIX. század végéről, 3 db fotó: Espelandfoss (Odda), táj Botnen és Haukedalen között (Telemark), norvég templom Telemark megyében, fotók kartonon, foltos kartonnal, feliratozva, az egyik fotó sarkán kis hiánnyal, 14x18 cmx3

cca 1890-1900 Scandinavian landscapes and images of life from the ent of the XIX. century, 3 pc.: Espelandfoss (Odda), the landscape between Botnen and Haukedalen (Telemark), Norwegian church in Telemark county, with spotty board, with notices, with a little lack in the corner of one of the photos, 18x14 cmx3.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
cca 1890-1900 Skandináv látképek és életképek a XIX. század végéről, 4 db fotó: Buerdalen (Odda), utak és vízesés Odda közelében, Latefoss vízesés, fotók kartonon, foltos kartonnal, részben feliratozva, 16x21 cm, 14x18 cm, 13x18 cmx2/  cca 1890-1900 Scandinavian landscapes and images of life from the ent of the XIX. century, 4 pc.: Buerdalen (Odda), roads and waterfall near Odda, Latefoss waterfall, photo on boards, with spotty board, with notices, 18x14 cm.
18912.

cca 1890-1900 Skandináv látképek és életképek a XIX. század végéről, 4 db fotó: Buerdalen (Odda), utak és vízesés Odda közelében, Latefoss vízesés, fotók kartonon, foltos kartonnal, részben feliratozva, 16x21 cm, 14x18 cm, 13x18 cmx2/

cca 1890-1900 Scandinavian landscapes and images of life from the ent of the XIX. century, 4 pc.: Buerdalen (Odda), roads and waterfall near Odda, Latefoss waterfall, photo on boards, with spotty board, with notices, 18x14 cm.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
cca 1890-1900 Skandináv látképek és életképek a XIX. század végéről, 4 db fotó: Bergen látképe, Skjervsfossen és Voringsfossen vízesések, Ulvik látképe, fotók kartonon, foltos kartonnal, 16x21 cm, 14x18 cm, 13x18 cmx2/  cca 1890-1900 Scandinavian landscapes and images of life from the ent of the XIX. century, 4 pc.: view of city of Bergen, waterfall of Skjervsfossen és Voringsfossen, view of Ulvik, photo on boards, with spotty board, 16x21 cm, 14x18 cm, 13x18 cmx2
18913.

cca 1890-1900 Skandináv látképek és életképek a XIX. század végéről, 4 db fotó: Bergen látképe, Skjervsfossen és Voringsfossen vízesések, Ulvik látképe, fotók kartonon, foltos kartonnal, 16x21 cm, 14x18 cm, 13x18 cmx2/

cca 1890-1900 Scandinavian landscapes and images of life from the ent of the XIX. century, 4 pc.: view of city of Bergen, waterfall of Skjervsfossen és Voringsfossen, view of Ulvik, photo on boards, with spotty board, 16x21 cm, 14x18 cm, 13x18 cmx2

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
cca 1890-1900 Stockholm látképei, 5 db: Stockholm létképe a királyi palotával. Gamla Stan, az óváros, a háttérben Riddarholmskyrkannal, a svéd királyok temetkezési helyével. Hasselbacken-étterem, Berni Szalon, gripsholmi kastély, valamint + 1db fotóval: Genfi panoráma (Svájc), összesen 6 db fotó kartonon, foltos kartonnal, 9x15 cmx6  cca 1890-1900 Views of Stockholm, 5 pc: The royal palace, Gamla Stan, the old town of Stockholm, with Riddarholmskyrkan, the burial place of the Swedish monarchs. Hasselbacken restaurant. Bern Salon, Gripsholm castle. + The panorama of Geneve, six pieces of photo on board, with spotty board, 9x15 cmx6
18914.

cca 1890-1900 Stockholm látképei, 5 db: Stockholm létképe a királyi palotával. Gamla Stan, az óváros, a háttérben Riddarholmskyrkannal, a svéd királyok temetkezési helyével. Hasselbacken-étterem, Berni Szalon, gripsholmi kastély, valamint + 1db fotóval: Genfi panoráma (Svájc), összesen 6 db fotó kartonon, foltos kartonnal, 9x15 cmx6

cca 1890-1900 Views of Stockholm, 5 pc: The royal palace, Gamla Stan, the old town of Stockholm, with Riddarholmskyrkan, the burial place of the Swedish monarchs. Hasselbacken restaurant. Bern Salon, Gripsholm castle. + The panorama of Geneve, six pieces of photo on board, with spotty board, 9x15 cmx6

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
cca 1880-1930 Svájc, vegyes fotó tétel: keményhátú fotók, táj- és városképek, épületek (közte a genfi zsinagóga), automobilos képek, mini albumok, stb.; egy kisebb doboznyi, változó méretben és állapotban
18915.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
18916.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF