Nagy-Britannia 1986. "Királyi esküvő - András herceg és Sarah Ferguson / Westminster apátság" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem eredeti műanyag dísztokban (38mm) T:UNC United Kingdom 1986. "Royal wedding - Prince Andrew and Sarah Ferguson / Westminster Abbey" dousble-sided, gilt metal medallion in original plastic case (38mm) C:UNC
Német Államok / Szászország 1826. "Johann Wolfgang von Goethe" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Friedrich Anton König (42,5mm) T:AU, patina German States / Saxony 1826. "IOH. WOLFG. VON GOETHE / MDCCCXXVI" two-sided bronze medallion. Sign.: Friedrich Anton König (42,5mm) C:AU, patina
Német államok 1859. Friedrich Von Schiller születésének 100. évfordulója" kétoldalas bronz zseton (22mm) T:XF,VF German states 1859. 100th Anniversary of the Birth of Friedrich Von Schiller" double-sided bronze token (22mm) C:XF,VF
Német Birodalom 1894. "Fürst Bismarck der Baumesiter des Deutschen Reichs. / Seid einig, einig, einig! - Das Reichstagsgebäude in Berlin - Grundsteinlegung 1884 - Einweihung 1894" ezüstözött Cu-Ni-Zn emlékérem (308,52g/100mm) T:XF sérült ezüstözés German Empire 1894. "Fürst Bismarck der Baumesiter des Deutschen Reichs. / Seid einig, einig, einig! - Das Reichstagsgebäude in Berlin - Grundsteinlegung 1884 - Einweihung 1894" silver plated Cu-Ni-Zn commemorative medallion (308,52g/100mm) C:XF damaged silver plating
Német Birodalom 1900 k. "Ernte-Zeit (Aratási idő)" peremén jelzett, kétoldalas Ag emlékérem. Szign.: CP (46,61g/0.990/42mm) T:AU patina German Empire cca. 1900. "Ernte-Zeit (Harvest Time)" double-sided Ag commemorative medal, hallmarked on the edge. Sign.: CP (46,61g/0.990/42mm) C:AU patina
Német Birodalom 1914. "Sportverseny Neustadtban" kétoldalas bronz díjplakett, kopott dísztokban. Szign.: "J. Schwerdtner" (38x59mm) T:VF, patina German Empire 1914. "Sportkonkurrenz W R Neustadt 1914" (Sports competition in Neustadt) two-sided bronze award plaque, in a worn case. Sign.: "Johann Schwerdtner" (38x59mm) C:VF, patina
Német Birodalom 1915. "Linsingen-i Alexander tábornok / A német és az osztrák-magyar csapatok egyesülése" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem, a keleti fronton az orosz erők ellen vívott győztes hadjáratok emlékére verték. Szign.: "Fr EUa" (17,79g/0.800/34,5mm) T:AU,XF German Empire 1915. "General Alexander von Linsingen / Merger of German and Austro-Hungarian troops" two-sided Ag commemorative medallion, hallmarked at the edge. Minted for the victorius campaigns in the east against the Russian forces. Sign.: "Fr EUa" (17,79g/0.800/34,5mm) C:AU,XF
Német Birodalom DN "Frigyes császár / Tanulj meg szenvedni panasz nélkül" kétoldalas bronz zseton (20mm) T:XF patina German Empire ND "Emperor Friedrich / Learn to suffer without complaining" double-sided bronze token "Kaiser Friedrich - FRIEDRICH DEUTSCHER KAISER KÖNIG V. PREUSSEN / Lerne leiden ohne zu klagen" (20mm) C:XF patina Krause N#305844