Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 147

Luxemburg "Juvalux '18 / Világbélyegkiállítás" kétoldalas bronz emlékérem velúr szütyőben (70mm) T:AU Luxembourg "Juvalux '18 / Exposition Philatelique Mondiale" two-sided commemorative medallion in velour purse (70mm) C:AU
33213.

Luxemburg "Juvalux '18 / Világbélyegkiállítás" kétoldalas bronz emlékérem velúr szütyőben (70mm) T:AU
Luxembourg "Juvalux '18 / Exposition Philatelique Mondiale" two-sided commemorative medallion in velour purse (70mm) C:AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
33214.

Nagy-Britannia 1986. "Királyi esküvő - András herceg és Sarah Ferguson / Westminster apátság" kétoldalas, aranyozott fém emlékérem eredeti műanyag dísztokban (38mm) T:UNC
United Kingdom 1986. "Royal wedding - Prince Andrew and Sarah Ferguson / Westminster Abbey" dousble-sided, gilt metal medallion in original plastic case (38mm) C:UNC

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Német Államok / Szászország 1826. "Johann Wolfgang von Goethe" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Friedrich Anton König (42,5mm) T:AU, patina German States / Saxony 1826. "IOH. WOLFG. VON GOETHE / MDCCCXXVI" two-sided bronze medallion. Sign.: Friedrich Anton König (42,5mm) C:AU, patina
33215.

Német Államok / Szászország 1826. "Johann Wolfgang von Goethe" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Friedrich Anton König (42,5mm) T:AU, patina
German States / Saxony 1826. "IOH. WOLFG. VON GOETHE / MDCCCXXVI" two-sided bronze medallion. Sign.: Friedrich Anton König (42,5mm) C:AU, patina

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Német államok 1859. Friedrich Von Schiller születésének 100. évfordulója" kétoldalas bronz zseton (22mm) T:XF,VF German states 1859. 100th Anniversary of the Birth of Friedrich Von Schiller" double-sided bronze token (22mm) C:XF,VF
33216.

Német államok 1859. Friedrich Von Schiller születésének 100. évfordulója" kétoldalas bronz zseton (22mm) T:XF,VF
German states 1859. 100th Anniversary of the Birth of Friedrich Von Schiller" double-sided bronze token (22mm) C:XF,VF

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Német Birodalom 1894. "Fürst Bismarck der Baumesiter des Deutschen Reichs. / Seid einig, einig, einig! - Das Reichstagsgebäude in Berlin - Grundsteinlegung 1884 - Einweihung 1894" ezüstözött Cu-Ni-Zn emlékérem (308,52g/100mm) T:XF sérült ezüstözés German Empire 1894. "Fürst Bismarck der Baumesiter des Deutschen Reichs. / Seid einig, einig, einig! - Das Reichstagsgebäude in Berlin - Grundsteinlegung 1884 - Einweihung 1894" silver plated Cu-Ni-Zn commemorative medallion (308,52g/100mm) C:XF damaged silver plating
33217.

Német Birodalom 1894. "Fürst Bismarck der Baumesiter des Deutschen Reichs. / Seid einig, einig, einig! - Das Reichstagsgebäude in Berlin - Grundsteinlegung 1884 - Einweihung 1894" ezüstözött Cu-Ni-Zn emlékérem (308,52g/100mm) T:XF sérült ezüstözés
German Empire 1894. "Fürst Bismarck der Baumesiter des Deutschen Reichs. / Seid einig, einig, einig! - Das Reichstagsgebäude in Berlin - Grundsteinlegung 1884 - Einweihung 1894" silver plated Cu-Ni-Zn commemorative medallion (308,52g/100mm) C:XF damaged silver plating

Available for bidding
65 000 HUF
176,15
203,13
Minimum bid:
65 000 HUF
65 000 75 000 90 000
33218.

German Empire 1900. "Wilhelm II and August" Al medal (38mm) C:XF

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Német Birodalom 1900 k. "Ernte-Zeit (Aratási idő)" peremén jelzett, kétoldalas Ag emlékérem. Szign.: CP (46,61g/0.990/42mm) T:AU patina German Empire cca. 1900. "Ernte-Zeit (Harvest Time)" double-sided Ag commemorative medal, hallmarked on the edge. Sign.: CP (46,61g/0.990/42mm) C:AU patina
33219.

Német Birodalom 1900 k. "Ernte-Zeit (Aratási idő)" peremén jelzett, kétoldalas Ag emlékérem. Szign.: CP (46,61g/0.990/42mm) T:AU patina
German Empire cca. 1900. "Ernte-Zeit (Harvest Time)" double-sided Ag commemorative medal, hallmarked on the edge. Sign.: CP (46,61g/0.990/42mm) C:AU patina

Available for bidding
30 000 HUF
81,30
93,75
Minimum bid:
30 000 HUF
30 000 36 000 42 000
33220.

German Empire 1906. "Agricultural District Association of Storman / For long time faithful service" bronze commemorative medallion with maker mark "DERTEL BERLIN", with ear. "STORMARNSCHER LANDWIRTSCHAFTL.KREISVEREIN 1906 / FÜR LANGJäHRIGE TREUE DIENSTLEISTUNG" (43mm) C:AU

Available for bidding
12 000 HUF
Minimum bid:
12 000 HUF
12 000 14 000 16 000
Német Birodalom 1914. "Sportverseny Neustadtban" kétoldalas bronz díjplakett, kopott dísztokban. Szign.: "J. Schwerdtner" (38x59mm) T:VF, patina German Empire 1914. "Sportkonkurrenz W R Neustadt 1914" (Sports competition in Neustadt) two-sided bronze award plaque, in a worn case. Sign.: "Johann Schwerdtner" (38x59mm) C:VF, patina
33221.

Német Birodalom 1914. "Sportverseny Neustadtban" kétoldalas bronz díjplakett, kopott dísztokban. Szign.: "J. Schwerdtner" (38x59mm) T:VF, patina
German Empire 1914. "Sportkonkurrenz W R Neustadt 1914" (Sports competition in Neustadt) two-sided bronze award plaque, in a worn case. Sign.: "Johann Schwerdtner" (38x59mm) C:VF, patina

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Német Birodalom 1915. "Linsingen-i Alexander tábornok / A német és az osztrák-magyar csapatok egyesülése" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem, a keleti fronton az orosz erők ellen vívott győztes hadjáratok emlékére verték. Szign.: "Fr EUa" (17,79g/0.800/34,5mm) T:AU,XF German Empire 1915. "General Alexander von Linsingen / Merger of German and Austro-Hungarian troops" two-sided Ag commemorative medallion, hallmarked at the edge. Minted for the victorius campaigns in the east against the Russian forces. Sign.: "Fr EUa" (17,79g/0.800/34,5mm) C:AU,XF
33222.

Német Birodalom 1915. "Linsingen-i Alexander tábornok / A német és az osztrák-magyar csapatok egyesülése" kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem, a keleti fronton az orosz erők ellen vívott győztes hadjáratok emlékére verték. Szign.: "Fr EUa" (17,79g/0.800/34,5mm) T:AU,XF
German Empire 1915. "General Alexander von Linsingen / Merger of German and Austro-Hungarian troops" two-sided Ag commemorative medallion, hallmarked at the edge. Minted for the victorius campaigns in the east against the Russian forces. Sign.: "Fr EUa" (17,79g/0.800/34,5mm) C:AU,XF

Available for bidding
40 000 HUF
108,40
125,00
Minimum bid:
40 000 HUF
40 000 48 000 55 000
Német Birodalom DN "Frigyes császár / Tanulj meg szenvedni panasz nélkül" kétoldalas bronz zseton (20mm) T:XF patina German Empire ND "Emperor Friedrich / Learn to suffer without complaining" double-sided bronze token "Kaiser Friedrich - FRIEDRICH DEUTSCHER KAISER KÖNIG V. PREUSSEN / Lerne leiden ohne zu klagen" (20mm) C:XF patina Krause N#305844
33223.

Német Birodalom DN "Frigyes császár / Tanulj meg szenvedni panasz nélkül" kétoldalas bronz zseton (20mm) T:XF patina
German Empire ND "Emperor Friedrich / Learn to suffer without complaining" double-sided bronze token "Kaiser Friedrich - FRIEDRICH DEUTSCHER KAISER KÖNIG V. PREUSSEN / Lerne leiden ohne zu klagen" (20mm) C:XF patina
Krause N#305844

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Német Demokratikus Köztársaság 1965. "800 éves Lipcse / 1165-1965" kétoldalas, jelzett porcelán emlékérem (40mm) T:AU, lyukasztott German Democratic Republic 1965. "800 Jahre Leipzig / 1165-1965" two-sided, marked porcelain commemorative medallion (40mm) C:AU, holed
33224.

Német Demokratikus Köztársaság 1965. "800 éves Lipcse / 1165-1965" kétoldalas, jelzett porcelán emlékérem (40mm) T:AU, lyukasztott
German Democratic Republic 1965. "800 Jahre Leipzig / 1165-1965" two-sided, marked porcelain commemorative medallion (40mm) C:AU, holed

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF