Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 147

Vatikán 2005. "IX. Piusz pápa 1846-1878 / IX. Piusz sírja" kétoldalas bicolor emlékérem, sérült kapszulában (34mm) T:UNC,AU Vatican 2005. "Pope Pius IX 1846-1878 / Tomb of Pope Pius IX" two-sided bicolor medallion in a broken capsule (34mm) C:UNC,AU
33273.

Vatikán 2005. "IX. Piusz pápa 1846-1878 / IX. Piusz sírja" kétoldalas bicolor emlékérem, sérült kapszulában (34mm) T:UNC,AU
Vatican 2005. "Pope Pius IX 1846-1878 / Tomb of Pope Pius IX" two-sided bicolor medallion in a broken capsule (34mm) C:UNC,AU

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Vatikán DN "I. János Pál pápa 1978" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope John Paul I 1978" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
33274.

Vatikán DN "I. János Pál pápa 1978" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC
Vatican ND "Pope John Paul I 1978" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vatikán DN "II. János Pál pápa 1978-" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope John Paul II 1978-" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
33275.

Vatikán DN "II. János Pál pápa 1978-" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC
Vatican ND "Pope John Paul II 1978-" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vatikán DN "Szent Péter pápa 30-67" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope Saint Peter 30-67" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
33276.

Vatikán DN "Szent Péter pápa 30-67" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC
Vatican ND "Pope Saint Peter 30-67" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vatikán DN "VI. Pál pápa 1963-1978" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC ujjlenyomat Vatican ND "Pope PauI VI 1963-1978" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC fingerprint
33277.

Vatikán DN "VI. Pál pápa 1963-1978" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC ujjlenyomat
Vatican ND "Pope PauI VI 1963-1978" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC fingerprint

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vatikán DN "X. Piusz pápa 1903-1914" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope Pius X 1903-1914" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
33278.

Vatikán DN "X. Piusz pápa 1903-1914" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC
Vatican ND "Pope Pius X 1903-1914" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vatikán DN "XI. Pius pápa 1922-1939" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope Pius XI 1922-1939" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
33279.

Vatikán DN "XI. Pius pápa 1922-1939" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC
Vatican ND "Pope Pius XI 1922-1939" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vatikán DN "XI. Piusz / Jézus szent szíve" ezüstözött bronz vallási medál füllel (25mm) T:AU kopott ezüstözés Vatican ND "Pius XI / Santa Cuore di Gesu" silver plated bronze religious medal with ear (25mm) C:AU worn silver plating
33280.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vatikán DN "XII. Piusz pápa 1939-1958" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope Pius XII 1939-1958" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
33281.

Vatikán DN "XII. Piusz pápa 1939-1958" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC
Vatican ND "Pope Pius XII 1939-1958" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vatikán DN "XV. Benedek pápa 1914-1922" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope Benedict XV 1914-1922" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
33282.

Vatikán DN "XV. Benedek pápa 1914-1922" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC
Vatican ND "Pope Benedict XV 1914-1922" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vatikán DN "XXIII. János pápa 1958-1963" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC  Vatican ND "Pope John XXIII 1958-1963" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC
33283.

Vatikán DN "XXIII. János pápa 1958-1963" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC
Vatican ND "Pope John XXIII 1958-1963" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Vegyes 9db-os vegyes külföldi emlékérem és kitűző tétel, közte Ausztria "Melk-i Apátság / Szt. Benedek" kétoldalas fém emlékérem füllel (26mm) T:AU-VF, patina, az egyik kitűző tű nélkül 9pcs mixed foreign commemorative medallion and badget lot, including Austria ND(~1990) "Melk Abbey / St. Benedictus" twosided metal commemorative medallion with ear (26mm) C:AU-VF, patina, one badget without pin
33284.

Vegyes 9db-os vegyes külföldi emlékérem és kitűző tétel, közte Ausztria "Melk-i Apátság / Szt. Benedek" kétoldalas fém emlékérem füllel (26mm) T:AU-VF, patina, az egyik kitűző tű nélkül
9pcs mixed foreign commemorative medallion and badget lot, including Austria ND(~1990) "Melk Abbey / St. Benedictus" twosided metal commemorative medallion with ear (26mm) C:AU-VF, patina, one badget without pin

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF