Worldwide commemorative medallions and plaques Number of items: 147
3434259
33273
524
Worldwide commemorative medallions and plaques
Numismatics
Vatikán 2005. "IX. Piusz pápa 1846-1878 / IX. Piusz sírja " kétoldalas bicolor emlékérem, sérült kapszulában (34mm) T:UNC,AU Vatican 2005. "Pope Pius IX 1846-1878 / Tomb of Pope Pius IX" two-sided bicolor medallion in a broken capsule (34mm) C:UNC,AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3474606
33274
524
Numismatics
Vatikán DN "I. János Pál pápa 1978" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope John Paul I 1978" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3474608
33275
524
Numismatics
Vatikán DN "II. János Pál pápa 1978-" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope John Paul II 1978-" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3474624
33276
524
Numismatics
Vatikán DN "Szent Péter pápa 30-67" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope Saint Peter 30-67" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3474584
33277
524
Numismatics
Vatikán DN "VI. Pál pápa 1963-1978" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC ujjlenyomat Vatican ND "Pope PauI VI 1963-1978" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC fingerprint {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3474617
33278
524
Numismatics
Vatikán DN "X. Piusz pápa 1903-1914" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope Pius X 1903-1914" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3474603
33279
524
Numismatics
Vatikán DN "XI. Pius pápa 1922-1939" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope Pius XI 1922-1939" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3152793
33280
524
Numismatics
Vatikán DN "XI. Piusz / Jézus szent szíve" ezüstözött bronz vallási medál füllel (25mm) T:AU kopott ezüstözés Vatican ND "Pius XI / Santa Cuore di Gesu" silver plated bronze religious medal with ear (25mm) C:AU worn silver plating {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3474612
33281
524
Numismatics
Vatikán DN "XII. Piusz pápa 1939-1958" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope Pius XII 1939-1958" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3474598
33282
524
Numismatics
Vatikán DN "XV. Benedek pápa 1914-1922" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope Benedict XV 1914-1922" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3474594
33283
524
Numismatics
Vatikán DN "XXIII. János pápa 1958-1963" bicolor emlékérem kapszulában (34mm) T:UNC Vatican ND "Pope John XXIII 1958-1963" bicolor medallion in capsule (34mm) C:UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3306107
33284
524
Numismatics
Vegyes 9db-os vegyes külföldi emlékérem és kitűző tétel, közte Ausztria "Melk-i Apátság / Szt. Benedek" kétoldalas fém emlékérem füllel (26mm) T:AU-VF, patina, az egyik kitűző tű nélkül 9pcs mixed foreign commemorative medallion and badget lot, including Austria ND(~1990) "Melk Abbey / St. Benedictus" twosided metal commemorative medallion with ear (26mm) C:AU-VF, patina, one badget without pin {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house