Német Szövetségi Köztársaság 1999. "50 éves az NSZK / 10 éves a német újraegyesülés" kétoldalas, aranyozott emlékérem (40mm) T:AU (eredetileg PP) Federal Republic of Germany 1999. "50 years of the Federal Republic of Germany / 10 years of German reunification" double-sided, gold-plated commemorative medal (40mm) C:AU (originally PP)
Olaszország 1989. "FAO" kétoldalas Ni emlékérem eredeti, de félbevágott(!) fóliacsomagolásban (28mm) T:UNC Italy 1989. "FAO" double-sided Ni medallion in original, but half-cut(!) foil packaging (28mm) C:UNC
Olaszország 1996. "Világ Olimpiai- és Sport Bélyegkiállítás Centenáris Gyűjteményi Kiállítása / Athéntól Atlantáig 1996. július 19 - augusztus 3." kétoldalas, ezüstözött fém emlékérem kapszulában, eredeti dísztokban, tanúsítvánnyal. Szign.: "U. Pernazza" (40mm) T:AU, kis patina Italy 1996. "World Olympic and Sports Stamp Exhibition Centennial Collectibles Exhibition / Athens to Atlanta - July 19 - August 3. 1996." two-sided, silver-plated metal commemorative medallion in capsule, in original decorative case, with certificate. Sign.: "U. Pernazza" (40mm) C:AU, small patina
Olaszország DN "Commune di Cles" kétoldalas, ezüstözött bronz emlékérem. Szign.: C. Sebesta (40mm) T:XF Italy ND "Commune di Cles" double-sided, silver-plated bronze commemorative medal. Sign.: C. Sebesta (40mm) C:XF
Osztrák-Magyar Monarchia 1898. Ferenc József uralkodásának 50. évfordulója bronz emlékmedál (28mm) T:VF karc, kitörés Austro-Hungarian Monarchy 1898. 50th Anniversary of the reign of Franz Joseph "SALVE, VIVAT FRANCISC.JOSEPH I.IMP.REX. / 1848 VIRIBUS UNITIS 1898" bronze medallion (28mm) C:VF scratch, crack
Portugália 1984. "A Szocialista Országok Második Nemzetközi Konferenciája a 'Paratölgyről'" kétoldalas bronz emlékérem (80mm) T:AU,XF Portugal 1984. "Deuxiéme Conférence Internationale des Pays Socialistes sur 'Le Liége'" two-sided bronze commemorative medallion (80mm) C:AU,XF
Portugália DN "Aquae Flaviae - Municipio de Chaves" kétoldalas bronz emlékérem (70mm) T:AU Portugal ND "Aquae Flaviae - Municipio de Chaves" bronze commemorative medallion (70mm) C:AU
Románia 1913. "Vera-Violeta Verra - Nascuta la 4 Martie 1913 - Botezatá de Maior Ioan Vládescu / Botezată în Isus Christos (Vera-Violeta Verra - Született 1913. március 4-én - Ioan Vladescu őrnagy keresztelte / Jézus Krisztusban keresztelkedett) ezüstözött bronz keresztelőérem (24mm) T:XF patina, ph., fny. Romania 1913. "Vera-Violeta Verra - Nascuta la 4 Martie 1913 - Botezatá de Maior Ioan Vládescu / Botezată în Isus Christos (Vera-Violeta Verra - Born on March 4, 1913 - Baptized by Major Ioan Vladescu / Baptized in Jesus Christ)" silver-plated bronze baptismal medal (24mm) C:XF patina, edge error, ear mark