Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 569
3518909
31621
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
Horváth Tibor (1958-) 2006. "A váci Fehérek Temploma felszentelésének jubileumára - 1756-2006" bronz emlékérem (102mm) T:AU kis patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3476635
31622
524
4800
Numismatics
Imre Gábor (1890-1976) 1934. "Hírös város az Alföldön - Kecskemét / Hírös Hét 1934. VII. 21-29. " kétoldalas bronz emlékérem (49mm) + Lapis András (1942-) DN "Szeged / Szeged Tourist " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU-VF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
3515615
31623
524
Numismatics
Iván István (1905-1968) 1972. "Colonia Claudia Savaria XLIII / "Savaria Nemzetközi Táncverseny és Magyar Táncbajnokság " egyoldalas bronz emlékérem (60mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3154044
31624
524
60000
Numismatics
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "József nádor 50 éves nádori jubileum" Ag emlékérem. "JÓZSEF MAGYAR ORSZÁG NÁDORA ÉS FŐ KAPITÁNYA - VÁLASZTATOTT NOV. 12 1796 / EMLÉKÜL FÉL SZÁZADOS ÉRDEMÉRT 1846" (70,18g/53mm) T:XF ü., ph., patina Hungary 1846. "Election jubilee of Joseph Archduke" Ag commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (70,18g/53mm) C:XF ding, edge error, patina HP 284. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
3419793
31625
524
Numismatics
Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "Bessenyei György / MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo NH7 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3404137
31626
524
Numismatics
Kelemen Kristóf (1922-2001) / Sebestyén Sándor (1949-) 1987. "MÉE XVII. Vándorgyűlés Nyíregyháza / Bessenyei György " bronz emlékérem (42,5mm) T:AU patina Adamo NH7 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3479880
31627
524
Numismatics
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "Bessenyei György 1742-1811 / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete XVII. Vándorgyűlése - Nyíregyháza " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3479144
31628
524
Numismatics
Kelemen Kristóf (1922-2001) 1987. "MÉE / Erzsébet királyné születésének emlékére " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo BP22 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3515245
31629
524
Numismatics
Kenéz László (1942-2019) 1979. "Vezess Baleset Nélkül Mozgalom " egyoldalas bronz emlékplakett (94mm) T:AU,XF patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3438236
31630
524
Numismatics
Képíró Zoltán (1944-1981) 1973. "Kaposvári Emlékérem 1873-1973 " egyoldalas bronz emlékérem (65mm) T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3438147
31631
524
Numismatics
Képíró Zoltán (1944-1981) 1973. "Kaposvári Emlékérem 1873-1973 " egyoldalas ezüstpatinázott bronz emlékérem (65mm) T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3474950
31632
524
Numismatics
Képíró Zoltán (1944-1981) 1979. "MÉE Keszthely - X. Vándorgyűlés-Goldmark Károly" bronz kétoldalas emlékérem (42,5mm) + Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium / ... Én is a növendékük voltam... - Kossuth Lajos - 1810-1816 " bronz, kétoldalas emlékérem (42,5mm) T:AU patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house