Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 569
3511802
31441
524
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975 / Újratemetése Esztergomban " latin nyelvű, bronz emlékérem dísztokban (36mm) + Bognár György (1944-) 1996. "Metal Art Nemesfémipari Rt. / Boldog Új Évet 1996 " aranyozott bronz naptárérem dísztokban (42,5mm) T:AU-PP fo. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3417233
31442
524
Numismatics
1991. "Tárt szívvel és tárt karokkal érkezem hozzátok - Főszékesegyház Esztergom - 91. aug. 16. " II. János Pál pápa látogatása alkalmából készült emlékérem gipsz POZITÍV nagyminta (152mm) T:AU Hungary 1991. Commemorative medal made on the occasion of the visit of Pope John Paul II POSITIVE large plaster sample (152mm) C:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3435204
31443
524
6500
Numismatics
1992. "Szathmári Király Ádám 1692-1752 " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett. Szign.: "BA" (82mm) T:AU Hungary 1992. "Ádám Szathmári Király 1692-1752 " two-sided, cast bronze commemrative plaque. Sign.: "BA" (82mm) C:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 500 HUF
6 500 7 500 9 000
3441986
31444
524
Numismatics
1992. "VEFAG Tatabánya / FEHOVA kiállítás " ezüstpatinázott emlékérem műanyag dísztokban (40mm) T:2 {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3438471
31445
524
Numismatics
1992. (?) "Zalka Máté Katonai Műszaki Főiskola - 25 éves a Fegyvernemi Tisztképzés " egyoldalas bronz emlékérem, technológiailag hibás darab: duplaveret, félrevert (84mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3437213
31446
524
3800
Numismatics
1994. "50 éves az MKM férfikórusa " egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (95mm) T:AU, patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3423788
31447
524
2200
Numismatics
1994. "X. TEMAFILA '94 / Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége - Budapest " kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (42,5mm) T:AU,XF (eredetileg PP), pici ph. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
3521989
31448
524
Numismatics
1995. "Délmagyarországi Áramszolgáltató Részvénytársaság 1895-1995 / 100 éves a dél-alföldi áramszolgáltatás" kétoldalas bronz emlékérem T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3460288
31449
524
3200
Numismatics
1996. "Millecentenarium Hungariae 896-1996 / Magyarország ezeregyszáz éves 896-1996 " kétoldalas jelzett Ag emlékérem sérült kapszulában (~5,80g/0.835/27mm) T:UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3424131
31450
524
Numismatics
1996. "Naturexpo '96 " egyoldalas üveg emlékérem, műanyag dísztokban (49mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3441983
31451
524
Numismatics
1997. "90 éves a magyar kenőanyag gyártás / MOL " kétoldalas bronz emlékérem (78mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3441984
31452
524
Numismatics
1997. "90 éves a magyar kenőanyag gyártás / MOL " kétoldalas bronz emlékérem, műanyag tokban (78mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house