Available for bidding
22000.
Books: Travelling, Local History
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
20 000 HUF
M. Bazin: Chine Moderne ou Description Historique, Géographique et Littéraire de ce vaste Empire, d'Aprés des Documents Chinois. Seconde Partie: Arts, Littératrue, Moeurs, Agriculture, Histoire, Naturelle, Industrie, etc. Paris, 1853., L' Univers., (Firmin Didot Fréres), 4+675 p.+15 (acélmetszetek) t. + 1 (Plan de Pé-King, kihajtható térkép) t. Francia nyelven. Korabeli aranyozott gerincű, álbordás félbőr-kötés aranyozott felső lapélekkel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |