Available for bidding
22001.
Books: Travelling, Local History
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
20 000 HUF
Abauj-Torna vármegye és Kassa. Szerk.: Dr. Sziklay János és Dr. Borovszky Samu. Magyarország vármegyéi és városai. (Magyarország monográfiája.) I. kötet. Bp., 1896, "Apollo" Irodalmi és Nyomdai Rt. (Légrády-ny.), 579+[3] p. + 13 (részben színes) t.+ 2 (kihajtható térképek) t. Gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott, festett, dombornyomott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, jó állapotban. A címlapon szentkirályszabadjai Karsa Ferenc (1827-1915) 1848-as honvéd hadnagy, Görgey Artúr parancsőrtisztje, árvaszéki elnök névbejegyzésével.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |