Books: Tales

Number of items: 49

Andersen: A vadhattyúk és más mesék. Maraja rajzaival. Fordította: Rab Zsuzsa. Szófia, 1960, Bolgarski Hudojnik. Félvászon kötés, gerincnél elvált, tulajdonosi névbejegyzéssel, viseltes állapotban.
24667.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Vegyes mesekönyv tétel, 6 db. Különféle kötésben, változó állapotban.
24668.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Vegyes mesekönyv tétel, 4 db. Különféle kötésben, változó állapotban.
24669.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
4 db mesekönyv: Nagy a világ. Történetek öt világrész gyerekeiről.; Török Sándor: Falatka királysága.; Arthur Haulot: Kalimpász a Holdon.; Vitalij Korzsikov: Napocskin, a tengerész. Bp., 1975-1978, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban.
24670.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Benedek Elek: Arany mesekönyv. A világ legszebb meséi. Deák Ferenc rajzaival. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval.
24671.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
[Prilezaeva, Mariâ Pavlovna] Prilezsajeva: Mása története. Ifjúsági regény. Ford.: Klauber Ilona. Bp., 1949, Új Magyar Könyvkiadó. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, ajándékozási bejegyzéssel.
24672.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Fáy Aladár: A kókuszdió története és egyéb képek. 2011. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24673.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
2 db mesekönyv: Lázár Ervin: A kisfiú meg az oroszlánok. Meseregény. Bp., 1982, Móra. Kiadói papírkötés. + Janikovszky Éva: A hét bőr. Réber László rajzaival. Bp., 1985, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
24674.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Lakner Artúr: Édes mostoha. Róna Emy rajzaival. Bp., 1983. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24675.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3 db könyv - Magyar Népmesék. Az égig érő fa; Paolo Gentile: Tapsi elveszik és megkerül; Történetek a farmon. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
24676.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Romhányi József: Doktor Bubó. Bp., 1979, Móra. Kiadói papírkötés, első néhány lap belül részben elvált, kopottas állapotban.
24677.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3 db mesekönyv: Pálfalvi Nándor: Az oroszlán barátai.; Varga Katalin - Gyólai Gabriella: Az égig érő karácsonyfa.; Grimm: A méhkirálynő. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban.
24678.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF