Books: Tales Number of items: 49
3498108
24667
524
Books: Tales
Andersen: A vadhattyúk és más mesék. Maraja rajzaival. Fordította: Rab Zsuzsa. Szófia, 1960, Bolgarski Hudojnik. Félvászon kötés, gerincnél elvált, tulajdonosi névbejegyzéssel, viseltes állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3482155
24668
524
Books: Tales
Vegyes mesekönyv tétel, 6 db. Különféle kötésben, változó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
3482148
24669
524
Books: Tales
Vegyes mesekönyv tétel, 4 db. Különféle kötésben, változó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3494437
24670
524
Books: Tales
4 db mesekönyv: Nagy a világ. Történetek öt világrész gyerekeiről.; Török Sándor: Falatka királysága.; Arthur Haulot: Kalimpász a Holdon.; Vitalij Korzsikov: Napocskin, a tengerész. Bp., 1975-1978, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3494457
24671
524
Books: Tales
Benedek Elek: Arany mesekönyv. A világ legszebb meséi. Deák Ferenc rajzaival. Bukarest, 1975, Kriterion. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 200 1 400 1 600
3494489
24672
524
Books: Tales
[Prilezaeva, Mariâ Pavlovna] Prilezsajeva: Mása története. Ifjúsági regény. Ford.: Klauber Ilona. Bp., 1949, Új Magyar Könyvkiadó. Egyetlen magyar kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé viseltes borítóval, ajándékozási bejegyzéssel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3458144
24673
524
Books: Tales
Fáy Aladár: A kókuszdió története és egyéb képek. 2011. REPRINT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3496651
24674
524
Books: Tales
2 db mesekönyv: Lázár Ervin: A kisfiú meg az oroszlánok. Meseregény. Bp., 1982, Móra. Kiadói papírkötés. + Janikovszky Éva: A hét bőr. Réber László rajzaival. Bp., 1985, Ifjúsági Lap- és Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3458140
24675
524
Books: Tales
Lakner Artúr: Édes mostoha. Róna Emy rajzaival. Bp., 1983. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3458137
24676
524
Books: Tales
3 db könyv - Magyar Népmesék. Az égig érő fa; Paolo Gentile: Tapsi elveszik és megkerül; Történetek a farmon. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3458119
24677
524
Books: Tales
Romhányi József: Doktor Bubó. Bp., 1979, Móra. Kiadói papírkötés, első néhány lap belül részben elvált, kopottas állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
3441303
24678
524
Books: Tales
3 db mesekönyv: Pálfalvi Nándor: Az oroszlán barátai.; Varga Katalin - Gyólai Gabriella: Az égig érő karácsonyfa.; Grimm: A méhkirálynő. Kiadói kartonált papírkötés, változó állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house