Books: Tales

Number of items: 49

3 db mesekönyv: Nefelejcs. Szép magyar versek kisiskolásoknak.; Grätzer József: Sicc. Szórakoztató időtöltések, cseles csalafintaságok.; Varga Katalin: Én, te, ő. Kalandok a szófajok birodalmában. Bp., 1982-1987, Móra. Kiadói félvászon-kötés / kartonált papírkötés, változó állapotban.
24643.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Hevesi Lajos: Jelky András rendkívüli kalandjai ötödfél világrészben. Bp., 1915, Franklin. Kiadói festett egészvászon kötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
24644.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Twain, Mark: Tamás úrfi kalandjai. Regényes elbeszélés. Az ifjuság számára Hughes N. L. átdolgozása után ford.: Kürthy Emil. Bp., [1886], Révai, [2]+287+[1] p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, hiányzó hátsó szennylappal, tulajdonosi névbejegyzésekkel.
24645.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
24646.

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Mátyás, az igazságos. Vál. és az utószót írta Kríza Ildikó. Jankovich Marcell illusztrációival. Mesék, mondák, történetek. Bp., 1990., Akadémiai Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés
24647.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
24648.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Török Róbert Demjén Bence "A Babatündérhez" A budapesti játékkereskedelem története / "To the little fairy" The toy-trade history in Budapest Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum, 2010. 118p. Kiadói kartonált papírkötésben
24649.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
24650.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Relkovics Néda, davori: Miről susog a pilisi erdő Budapest, [1942], Szent István-Társulat kiadása (Stephaneaum Nyomda, Bp.), 150 p., Első kiadás! A kötet egész oldalas, fekete-fehér, feliratozatlan illusztrációit Györgyfi György rajzolta Javított félvászon kötésben.
24651.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
Zselihovszkája, V(era) P(etrovna): Messze Tatárországban. Elbeszélés fiatal lányoknak Ford. Házsongárdy Gábor (Pogány Elza). Bp. (1928.) Franklin 162 l. 8 t. A borító Fáy Dezső munkája. Illusztrált kiadói félvászon-kötésben.
24652.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
24653.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Bátki Mihály: Robert Londonban. DEDIKÁLT! Szecskó Tamás rajzaival. Bp., 1982., Móra. Szeged, 2010, Közélet Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, a gerincen kis sérüléssel.
24654.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF