Available for bidding
24729.
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
10 000 HUF
Kölcsei Kölcsey Ferenc minden munkái. I-X. köt. [5 kötetbe kötve.] Bp., 1886-1887, Franklin-Társulat, 1 (címkép) t.+ 304 p.+ 227+[1] p.; 268+[2] p.+ 270 p.; 272 p.+ 279+[1] p.; 330+[6] p.+ 453+[3] p.; 479+[1] p.+ 447+[1] p. Harmadik, bővített kiadás. Aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban. Szentkirályszabadjai Karsa Ferenc (1827-1915) 1848-as honvéd hadnagy, Görgey Artúr parancsőrtisztje, árvaszéki elnök névbejegyzéseivel.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |