Books: Military

Number of items: 90

Rustow V.: Az 1870-71-ki porosz-francia háború. Pest, 1871, Ráth Mór. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
23029.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Albert Ferenc: Poklok földjén. Útleírások prózában, versben, képekben. DEDIKÁLT! 2019. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
23030.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
23031.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Marjay Frigyes: Szegedtől - Uzsokig... 1919-1939. Bp., [1939], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 203+(1) p.+ XXXII (fekete-fehér képek) t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-1946-ban betiltott könyvek listáján.
23032.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
Joachim Toeche-Mittler: Armeemärsche. III. Teil. Die Geschichte unserer Marschmusik. Neckargemünd, 1975, Kurt Vowinckel. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23033.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Az Érdekes Újság háborús albuma. II. füzet. Bp., Légrády-ny., 1 (tartalomjegyzék) sztl. lev.+ 12 (fekete-fehér fénynyomatok) t. Kiadói papírmappa, sérült, szakadt, foltos mappával.
23034.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
Wolfram Dornik: Des Kaisers Falke. Wirken und Nach-Wirken von Franz Conrad von Hötzendorf. Mit einer Nachbetrachtung von Verena Moritz und Hannes Leidinger. Innsbruck, 2013, Studienverlag, 279+(1) p. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
23035.

Available for bidding
3 200 HUF
8,67
10,00
Minimum bid:
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
23036.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Walther Dahl (szerk.): Ehrenbuch des deutschen Soldaten. München, 1986, FZ-Verlag, 527+[1] p. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
23037.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Willy Peter Reese: Mir selber seltsam fremd. Die Unmenschlichkeit des Krieges. Russland 1941-44. Szerk.: Stefan Schmitz. H.n., 2003, Claasen. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23038.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Klaus Borchert: Die Generalfeldmarschälle und Großadmiräle der Wehrmacht. Wölfersheim-Berstadt, 1994, Podzun-Pallas. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
23039.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000
Armin Böttger: Durchkommen war alles. Mit der Kamera bei der 24. Panzerdivision. Berg am See,1990,Vowinckel. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
23040.

Available for bidding
2 200 HUF
5,96
6,88
Minimum bid:
2 200 HUF
2 200 2 600 3 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF