Available for bidding
22981.
Books: Military
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
10 000 HUF
Schmoll Endre: Haditechnikai alapismeretek. II. köt. Erődítési technika. Utásztechnika. Szállítás vizen. Folyamerők. Bp., 1930., Szerzői, XVI+575 p. Szövegközti ábrákkal. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |