Available for bidding
23002.
Books: Military
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 HUF
Bognár István: A győzelmes repülés titkai. Szerk.: - -. Rákosi Béla altábornagy a M. Kir. Honv. Légierők parancsnoka előszavával. Bp., 1942.,(Jövő-ny.) 1 (címkép, fekete-fehér fotó rajta Horthy Miklóssal.) t. + 191 p. 12 (fekete-fehér fotók) t. Kiadói papírkötés, sérült, kopott kiadói illusztrált papír védőborítóban, sérült gerinccel, a könyvtest elvált a borítótól, a kötés sérült, szétvált.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |