1926 Mult és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Szerk.: Patai József. XVI. évfolyam. 1926. január-december. Bp., Hungária, 439p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói. egészvászon-kötés,
1922 Mult és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Szerk.: Patai József. XII. évfolyam. 1922. január-december. Bp., Hungária, 400p.. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói. egészvászon-kötés,
Liebe, Georg: Das Judentum in der deutschen Vergangenheit. Mit 106 Abbildungen und Beilagen. [Lipcse] Leipzig, 1903. Verlegt bei Eugen Diederichs (Gedruckt in der Offizin W. Drugulin). [128] p. + 1 t. Első kiadás. Szövegközti illusztrációkkal rendkívül gazdagon illusztrált, bibliofil kötetünk az 1899-1909 között tizenkét kötetben megjelent, illusztrált művelődéstörténet, a "Monographien zur deutschen Kulturgeschichte" című sorozat önmagában is megálló része. A sorozat valamennyi kötete egy-egy társadalmi réteg történetét tekinti át, a németországi katonaság, nemesség, kézművesség, parasztság és a németországi gyermeklét társadalomtörténetének áttekintése után kötetünk a sokáig gettóban élő németországi zsidóság történetével foglalkozik. Kötetünk rajzai 15-18. századi népkönyvekből származnak, nyitóképét Robert Engels (1866-1926) grafikusművész készítette. (Monographien zur deutschen Kulturgeschichte. Band XI.) Aranyozott, illusztrált kiadói vászonkötésben, felül aranyozott festésű lapszélekkel. Szép példány.
1914 Mult és Jövő. IV. évf. január-május, július-augusztus. Nem teljes évfolyam.Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Az Orsz. Magyar Izr. Közművelődési Egyesület Kulturbizottsága közreműködésével szerk. Dr. Patai József. Bp., 1914, Hornyánszky Viktor-ny., VIII+301+1+355-451+1 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Átkötött kopott félvászon-kötés, sérült gerinccel, néhány kissé foltos lappal.
Menóra könyvek I-IV. Judaika kolligátum: Kiss József: Jokli. Wien, 1925, Garai Irodalmi és Nyomdai Rt., 47 p., Sass Irén: Hires zsidó asszonyok. Wien, 1925. 59+ (6)p.; Heinrich Heine: A bacharachi rabbi. Budapest, 1925. Garai, 72p., Dánién Telekes Béla fordítása. dr. Molnár Ernő bevezetésével. Bp., 1925. Garai. 64p. Egészvászon kötésben.
Chaim Weizmann: Memoiren. Das Werden des Staates Israel. Zürich, 1953, Phaidon Verlag, 699 p. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban. (A könyv Háim Weizmann (1874-1952) cionista vezető, izraeli politikus, a Cionista Világszövetség elnöke, a független Izrael állam első elnöke (1949-1952) Izrael állam létrejöttével kapcsolatos emlékiratait foglalja össze.)