https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Judaica

Number of items: 73

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Gaer, Joseph: The Legend of the Wandering Jew. 1961, Mentor Book. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
1
24318.

Gaer, Joseph: The Legend of the Wandering Jew. 1961, Mentor Book. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Schlant, Ernestine: The Language of Silence. West German Literature and the Holocaust. NY-London, Routledge. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
24319.

Schlant, Ernestine: The Language of Silence. West German Literature and the Holocaust. NY-London, Routledge. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Ünnepi Imakönyv. Macsor. Sevoult Ünnepre. Sulzbach , 1794. Egészbőr kötésben, viseltes állapotban.
1
24320.

Ünnepi Imakönyv. Macsor. Sevoult Ünnepre. Sulzbach , 1794. Egészbőr kötésben, viseltes állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
Englische Kirchenfürsten und Staatsmänner über die Judenverfolgungen in Rußland und über die sogenannte "Judenfrage" im Allgemeinen. [Angol egyházi vezetők és államférfiak az oroszországi zsidóüldözésről és általában az úgynevezett "zsidókérdésről".] Bp., 1882., Pester Buchdruckerei-Actien-Gesellschaft, 25+1 p. Német nyelven. Herzog Manó 1883 bejegyzéssel. Ritka antiszemita munka. Papírkötés, borítóhiánnyal, szakadt, kissé foltos.
1
24321.

Englische Kirchenfürsten und Staatsmänner über die Judenverfolgungen in Rußland und über die sogenannte "Judenfrage" im Allgemeinen. [Angol egyházi vezetők és államférfiak az oroszországi zsidóüldözésről és általában az úgynevezett "zsidókérdésről".] Bp., 1882., Pester Buchdruckerei-Actien-Gesellschaft, 25+1 p. Német nyelven. Herzog Manó 1883 bejegyzéssel. Ritka antiszemita munka. Papírkötés, borítóhiánnyal, szakadt, kissé foltos.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
19 000 HUF
51,49
EUR
,
59,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
19 000 HUF
19 000 22 000 26 000
Jay Weinstein: Judaica. London, 1985, Thames &amp; Hudson, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, 240p, angol nyelven. Színes és fekete-fehér képanyaggal rendkívül gazdagon illusztrált kiadvány, mely átfogó képet ad a judaika tárgyak gyűjtéséről.
1
24322.

Jay Weinstein: Judaica. London, 1985, Thames & Hudson, kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, 240p, angol nyelven. Színes és fekete-fehér képanyaggal rendkívül gazdagon illusztrált kiadvány, mely átfogó képet ad a judaika tárgyak gyűjtéséről.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
A Tóra öt könyve. Sefer Netiboth Haschalom. Netiboth Haschalom. Wajikra. Wien, 1818, Anton Schmid. Korabeli sérült egészbőr kötés
1
24323.

A Tóra öt könyve. Sefer Netiboth Haschalom. Netiboth Haschalom. Wajikra. Wien, 1818, Anton Schmid. Korabeli sérült egészbőr kötés

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
9 500 HUF
25,75
EUR
,
29,69
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
9 500 HUF
9 500 11 000 13 000
Bernstein Béla, Dr.: Jókai és a zsidók. Zsidó vonatkozások és alakok összes műveiből.    Bp. 1925. Garai 47 l. Bernstein Béla (mártírhalált halt szombathelyi, majd nyíregyházi főrabbi, 1898-1944). Fűzve, kiadói papírborítóban. Ritka!
1
24324.

Bernstein Béla, Dr.: Jókai és a zsidók. Zsidó vonatkozások és alakok összes műveiből. Bp. 1925. Garai 47 l. Bernstein Béla (mártírhalált halt szombathelyi, majd nyíregyházi főrabbi, 1898-1944). Fűzve, kiadói papírborítóban. Ritka!

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1934 Mult és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Szerk.: Patai József. XIV. évfolyam. 1934. január-december. Bp., Hungária, VIII+351+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói. egészvászon-kötés
1
24325.

1934 Mult és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Szerk.: Patai József. XIV. évfolyam. 1934. január-december. Bp., Hungária, VIII+351+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói. egészvászon-kötés

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
1925 Mult és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Szerk.: Patai József. XV. évfolyam. 1925. január-december. Bp., Mult és Jövő Kiadóhivatala (Korvin Testvérek-ny.), VIII+401+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés
1
24326.

1925 Mult és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Szerk.: Patai József. XV. évfolyam. 1925. január-december. Bp., Mult és Jövő Kiadóhivatala (Korvin Testvérek-ny.), VIII+401+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
1930 Mult és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Szerk.: Patai József. XX. évfolyam. 1930. január-december. Bp., Mult és Jövő Kiadóhivatala (Korvin Testvérek-ny.), VIII+460+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés
1
24327.

1930 Mult és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Szerk.: Patai József. XX. évfolyam. 1930. január-december. Bp., Mult és Jövő Kiadóhivatala (Korvin Testvérek-ny.), VIII+460+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
1928 Mult és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Szerk.: Patai József. XVIII. évfolyam. 1928. január-december. Bp., Mult és Jövő Kiadóhivatala (Korvin Testvérek-ny.), VIII+445+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói. laza egészvászon-kötés
1
24328.

1928 Mult és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Szerk.: Patai József. XVIII. évfolyam. 1928. január-december. Bp., Mult és Jövő Kiadóhivatala (Korvin Testvérek-ny.), VIII+445+(1) p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói. laza egészvászon-kötés

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
1940 Mult és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Szerk.: Patai József. XXX. évfolyam. 1940. január-december. Bp., Hungária, Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói. egészvászon-kötés, eredeti papírborítók is bekötve
1
24329.

1940 Mult és Jövő. Zsidó irodalmi, művészeti, társadalmi és kritikai folyóirat. Szerk.: Patai József. XXX. évfolyam. 1940. január-december. Bp., Hungária, Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói. egészvászon-kötés, eredeti papírborítók is bekötve

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
7 000 HUF
18,97
EUR
,
21,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment