Books: Hunting

Number of items: 19

Estók János (szerk.): Vadászat - Kiállításvezető / Hunting - Exhibition guide. Bp., 2005, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 15+2+15 p. Magyar és angol nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + 2 db vadászati folyóirat: Nimród, 2019 szeptember és Vadon, 2008/1. sz.
23824.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
Kittenberger Kálmán: A Kilimandzsárótóól Nagymarosig. Első kiadás! 1956, Ifjúsági Könyvkiadó. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
23825.

Available for bidding
1 600 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Vegyes horgászati kiadvány tétel, 6 db: Fürdik a hal. Horgásztörténetek. Szerk.: Szász Imre, Zabos Géza: A kacagó harcsa, Horgászpraktikák 3 kötete (Keszegezés, Az orsó, Fogjunk többet!), Magyarország horgászvizei térkép 1998.
23826.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
Szalay István: Magasles a Kékes alatt. Bp., 1979., Mezőgazdasági, 125 p. Kiadói kartonált papírkötés. + Szász Imre: Halakról és vadakról. Bp., 1980., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés.
23827.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
Sterbetz István: Őszi vizeken. Bp, 1983, Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó. Bécsy László, Rácz István és a szerző fekete -fehér fényképeivel illusztrálva. Kartonált papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban.
23828.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Estók János (szerk.): Vadászat - Kiállításvezető / Hunting - Exhibition guide. Bp., 2005, Magyar Mezőgazdasági Múzeum. 15+2+15 p. Magyar és angol nyelven. Színes és fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés. + 1 db vadászati folyóirat: Vadon, 2008/1. sz.
23829.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
Hedges, Mitchell: Kämpfe mit Riesenfischen. Berlin, August Scherl. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
23830.

Available for bidding
500 HUF
1,36
1,56
Minimum bid:
500 HUF
500 600 700

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF