Available for bidding
23817.
Books: Hunting
2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD
2 800 HUF
Homoki Nagy István: Szárnyas vadászmesterek. Fotóriport a vadászmadarakról. Írta és fényképezte - -. Bp.,1947., Országos Természettudományi Múzeum - Egyetemi Nyomda, 1 (címkép) t. + 61+3 p.+ 65 (egy színes, 64 kétoldalas) t. Egyetlen kiadás.
A jogász végzettségű természetjáró és amatőr fotós Homoki Nagy István (1914-1979) karrierje 1945-ben fordult végleg a természetfilmezés felé, kötetében az 1947-ben készült, Szárnyas vadászmesterek című természetfilmjének emlékeiből és képanyagából szemezget, a képek közt értékes werkfotó-anyaggal. A szövegközti vadász életképeket Benyovszky István készítette. Kiadói félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |