Tétel

Available for bidding

Bid:

2 800 3 200 3 800

2 800 HUF
7,59 EUR, 8,75 USD

Minimum bid:

2 800 HUF

Description:

Homoki Nagy István: Szárnyas vadászmesterek. Fotóriport a vadászmadarakról. Írta és fényképezte - -. Bp.,1947., Országos Természettudományi Múzeum - Egyetemi Nyomda, 1 (címkép) t. + 61+3 p.+ 65 (egy színes, 64 kétoldalas) t. Egyetlen kiadás.
A jogász végzettségű természetjáró és amatőr fotós Homoki Nagy István (1914-1979) karrierje 1945-ben fordult végleg a természetfilmezés felé, kötetében az 1947-ben készült, Szárnyas vadászmesterek című természetfilmjének emlékeiből és képanyagából szemezget, a képek közt értékes werkfotó-anyaggal. A szövegközti vadász életképeket Benyovszky István készítette. Kiadói félvászon kötésben, kopott, foltos borítóval.

Share:

Photo of the item taken by : tg

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF