Available for bidding
23816.
Books: Hunting
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 HUF
3 db könyv: Karel Novy: A kóbor vadász. Bratislava, 1969, Madách. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. + V. J. Stanek: Auf Bärenspur in den Karpaten. Prága, 1959, Artia. Fekete-fehér fotókkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, szakadt kiadói papír védőborítóban, ajándékozási bejegyzéssel. + Karel Hájek: Weidmannsheil! Prága, 1954, Artia. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |