Available for bidding
22594.
Books: History
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
Schuchhardt, [Karl] Károly: Schliemann ásatásai Trója, Tiryns, Mykéne, Orchomenos és Ithakában. Ford.: Öreg János. Bp., 1892, MTA, 1 t.+ VIII+464 p.+ VII (térképek) t.+ 1 t. Egyetlen magyar kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, nagyrészt jó állapotban, a lapok egy részén kis foltokkal, a kihajtható táblákon kisebb szakadásokkal.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |