Available for bidding
22673.
Books: History
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
10 000 HUF
Rüstow, [Friedrich Wilhelm]: Az 1870-71-ki Porosz-Franczia háború. Pest, 1871., Ráth Mór, 495 p. + 6 (térképek, közte 5 kihajtható) t. Korabeli aranyozott, álbordás gerincű félbőr-kötésben, festett lapélekkel, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssel, néhány kissé foxing foltos lappal.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |