Available for bidding
22644.
Books: History
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Kallós Ede: Görög-római vallástörténet és mitológia. [Bp.], 1927, Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt., 218+[4] p.+ 24 (fekete-fehér képek) t. Második bővített, teljesen átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |