Available for bidding
22659.
Books: History
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
2 000 HUF
Hollós Ervin: Kik voltak, mit akartak? A szerző, Hollós Ervin (1923-2008) kommunista pártmunkás, aktivista, állambiztonsági tiszt, az 1956-os forradalmat követő megtorlások egyik irányítója által Grubics István (1926-) kommunista politikus, XI. kerületi tanácselnök részére dedikált példány! Bp., 1967, Kossuth, 311+[1] p.+ 8 t. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |