Available for bidding
22549.
Books: History
30 000 HUF
81,30 EUR, 93,75 USD
30 000 HUF
Bodnár István - Gárdonyi Albert: Bezerédj István (1796-1856) I-II. kötet. Magyar Történelmi Életrajzok. Bp., 1920, Magyar Történelmi Társulat. Félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |