Available for bidding
22554.
Books: History
10 000 HUF
27,10 EUR, 31,25 USD
10 000 HUF
Benson J. Lossing: Eine Geschichte der Vereinigten Staaten für Familien und Bibliotheken. (Az Egyesült Államok története családok és könyvtárak számára.) Hartford, 1873, T. Belknap, (1 acélmetszetű címkép) t. + VII+1+780+3 p.+11 (acélmetszetek) t. Fametszetű egészoldalas és szövegközti képanyaggal illusztrált. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, foxing foltos lapokkal, régi bélyegzésekkel.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |