Available for bidding
22590.
Books: History
4 000 HUF
10,84 EUR, 12,50 USD
4 000 HUF
A Magyar Nemzet Története I. köt.: Magyarország a királyság megalapításáig. Szerk.: Szilágyi Sándor. Vaszary Kolos bevetésével. Írták: Fröhlich Róbert, Kuzsinszky Bálint, Nagy Géza, Marczali Henrik. Bp., 1895, Athenaeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Bekötött eredeti elülső papírborítóval. Korabeli átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, laza, kissé sérült kötéssel.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |