Available for bidding
23103.
Books: Architecture, Art
8 000 HUF
21,68 EUR, 25,00 USD
8 000 HUF
Rózsa, György: Évolution générale et développements régionaux en histoire de l'art. Tome I-III. Tome I-II.: Textes. Tome III.: Tables. Actes du XXII. Congrés International d'Histoire de l'Art Budapest 1969. Sour la direction de - -. Bp., 1972., Akadémiai, 762 p.; 883 p.; 574 p.
Több nyelven: francia, német angol nyelven. A III. kötet rendkívül gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói kartontokban, jó állapotban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |