Available for bidding
23272.
Books: Architecture, Art
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
5 000 HUF
Roszner Károly: Akt-tanulmányok. I-II. sorozat. I. sorozat: Boros Mihály: Az akt és a korerkölcs. - - bevezetője. II. soroztat: Elek Artúr: Hogyan nézzünk és hogyan ne nézzünk képet.
(Bp.), [1941.]-1943., (Hungária-ny.), 2+8 p. + 12 (hártyapapírral védett akt tanulmány) t.; 22 p. + 12 (hártyapapírral védett akt tanulmány) t.+2 p.
Kiadói aranyozott félvászon-kötések, kopott borítókkal, a lapok szélein foltokkal, sérülésekkel.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |