Available for bidding
23258.
Books: Architecture, Art
4 800 HUF
13,01 EUR, 15,00 USD
4 800 HUF
Plietzsch, Eduard:
Vermeer van Delft. Mit 35 Tafeln.
[Lipcse] Leipzig, 1911. Verlag von Karl W. Hiersamann (Druck von Emil Herrmann senior). X + 145 + [5] p. + XXXV t. Első kiadás.
Eduard Plietzsch (1886-1961) berlini művészettörténész és galériatulajdonos. A németalföldi festészet szakértőjének számító Eduard Plietzsch Vermeer-monográfiája korrajzba ágyazott művészettörténeti értekezés.
Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, felül aranyozott festésű lapszélekkel. Körülvágatlan, részben felvágatlan, jó példány.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |