Available for bidding
23239.
Books: Architecture, Art
9 000 HUF
24,39 EUR, 28,13 USD
9 000 HUF
Divald Kornél: Magyarország csúcsiveskori szárnyasoltárai. Művészettörténelmi tanulmányok. I-II. köt. [Egybekötve.] Bp., 1909-1911, Pátria-ny., 27+[1] p.; 55+[1] p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Félvászon-kötésben, nagyrészt jó állapotban, egy-két sérült lappal.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |