Available for bidding
23149.
Books: Architecture, Art
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
3 000 HUF
Boris Jefimov: Hitler-banda. Háborús karrikatúrák 1942-43. Magyar szöveg: Byssz Róbert. Bp., 1946., Athenaeum, 95+1 p. A főváros felszabadulásának 1. évfordulójára adták ki. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, megviselt állapotban.
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |