1909 Bp., Csesznák Benő (1845-1909) nyug. cs. és kir. altábornagy, a III. oszt. Vaskorona-rend lovagja, minisztériumi osztályvezető halotti értesítője, sarkán hiánnyal, 24x30,5 cm
1943 Bp., Ferenczy Tibor (1881-1943), Debrecen város országgyűlési képviselője, budapesti rendőrfőkapitány halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 23x30 cm
1914 Kassa, Dr. rozváczi Omazta Sándor (1870-1914), a kassai m. kir. 5. honvéd huszárezred ezredorvosa halotti értesítője (a háború sebesültjeinek ápolása közben ragályos betegsége esett, és a przemyśli III. számú járványkórházban halt hősi halált), 23,5x29,5 cm
1915 Vác, Helcz Gyula (?-1915), a m. kir. 14. honvéd gyalogezred századosa, a Signum Laudis és a III. oszt. Katonai Érdemkereszt tulajdonosa halotti értesítője (ezrede tábori lelkészeként szolgált, Debina község mellett srapnel szilánk általi fejsérülés következtében halt hősi halált), 29,5x23 cm
1937 Hosszúfalu, vitéz érszentkirályi Szentkirályi Gyula (1880-1937), a volt cs. és kir. 16. huszárezred alezredese, a III. oszt. Vaskorona-rend lovagja, Zala vármegye tb. vitézi székkapitánya halotti értesítője, 23x30,5 cm
1915 Miskolc, csányi Wolnhoffer Emil (1845-1915) cs. és kir. vezérőrnagy, a III. oszt. Vaskorona-rend és a Katonai Érdemkereszt tulajdonosa halotti értesítője, kis lapszéli sérüléssel, 23x29 cm
1916-1917 3 db tábori posta levelezőlap tüzérségi alakulatoktól (1. honvéd tábori ágyús ezred, 15 cm Mörserbatterie No. 5, Feldkanonenregiment Nr. 35 Batterie Nr. 3)
1916 Kassa, a a cs. és kir. 38. gyalogezred katonájának a kassai tartalékkórházból feladott tábori posta levelezőlapja, "Vörös Kereszt Egylet 1. sz. tartalék-kórházának igazgatósága Kassa" bélyegzéssel