Military

Number of items: 173

1909 Bp., Csesznák Benő (1845-1909) nyug. cs. és kir. altábornagy, a III. oszt. Vaskorona-rend lovagja, minisztériumi osztályvezető halotti értesítője, sarkán hiánnyal, 24x30,5 cm
19816.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1943 Bp., Ferenczy Tibor (1881-1943), Debrecen város országgyűlési képviselője, budapesti rendőrfőkapitány halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 23x30 cm
19817.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
1914 Kassa, Dr. rozváczi Omazta Sándor (1870-1914), a kassai m. kir. 5. honvéd huszárezred ezredorvosa halotti értesítője (a háború sebesültjeinek ápolása közben ragályos betegsége esett, és a przemyśli III. számú járványkórházban halt hősi halált), 23,5x29,5 cm
19818.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1915 Vác, Helcz Gyula (?-1915), a m. kir. 14. honvéd gyalogezred századosa, a Signum Laudis és a III. oszt. Katonai Érdemkereszt tulajdonosa halotti értesítője (ezrede tábori lelkészeként szolgált, Debina község mellett srapnel szilánk általi fejsérülés következtében halt hősi halált), 29,5x23 cm
19819.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1937 Hosszúfalu, vitéz érszentkirályi Szentkirályi Gyula (1880-1937), a volt cs. és kir. 16. huszárezred alezredese, a III. oszt. Vaskorona-rend lovagja, Zala vármegye tb. vitézi székkapitánya halotti értesítője, 23x30,5 cm
19820.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 200 HUF
4 200 5 000 5 500
cca 1910-1915 Asztalnál borozó csendőrök (tiszthelyettesek), Katonai Jubileumi Kereszt kitüntetéssel, egyikükön tábori csendőr jelvénnyel, mögöttük gramofonnal. Kartonra kasírozott fotó, szecessziós kartonon, 17,5x23 cm
19821.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1916 I. világháború idején Erdélyben, magyar katonák, szétlőtt gyárépület, híd, 3 db fotó, 13×18 cm
19822.

Available for bidding
26 000 HUF
70,46
81,25
Minimum bid:
26 000 HUF
26 000 30 000 36 000
1915 Miskolc, csányi Wolnhoffer Emil (1845-1915) cs. és kir. vezérőrnagy, a III. oszt. Vaskorona-rend és a Katonai Érdemkereszt tulajdonosa halotti értesítője, kis lapszéli sérüléssel, 23x29 cm
19823.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1819 Pest, Franz von Bogdanovich (Bogdanovich Ferenc) cs. kir. százados halotti értesítője, 16x21 cm
19824.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1915-1916 4 db tábori posta levelezőlap, különböző bélyegzéssel
19825.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1916-1917 3 db tábori posta levelezőlap tüzérségi alakulatoktól (1. honvéd tábori ágyús ezred, 15 cm Mörserbatterie No. 5, Feldkanonenregiment Nr. 35 Batterie Nr. 3)
19826.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1916 Kassa, a a cs. és kir. 38. gyalogezred katonájának a kassai tartalékkórházból feladott tábori posta levelezőlapja, "Vörös Kereszt Egylet 1. sz. tartalék-kórházának igazgatósága Kassa" bélyegzéssel
19827.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF