Military

Number of items: 173

1916 A császári és királyi 33. aradi gyalogezredet bemutató gyűjtemény 6 db eredeti képeslap kísérő szövegekkel, két nemzetiszín szegélyű tablón. (A lapok leszedhetőek)  1916 The collection presenting the k.u.k. 33rd Arad Infantry Regiment consists of 6 original postcards with accompanying texts, on two panels. (The cards can be detached)
19840.

1916 A császári és királyi 33. aradi gyalogezredet bemutató gyűjtemény 6 db eredeti képeslap kísérő szövegekkel, két nemzetiszín szegélyű tablón. (A lapok leszedhetőek)

1916 The collection presenting the k.u.k. 33rd Arad Infantry Regiment consists of 6 original postcards with accompanying texts, on two panels. (The cards can be detached)

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
60 000 HUF
162,60
187,50
Minimum bid:
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
1941 Csendőrségi lapok szerk: Besenyői Beöthy Kálmán, augusztus 1-i száma, Garay borítójával,
19841.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1940 Csendőrségi lapok szerk: Besenyői Beöthy Kálmán, március 14-i száma, Garay borítójával,
19842.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1940 Csendőrségi lapok szerk: Besenyői Beöthy Kálmán, január 1-i száma, Garay borítójával,
19843.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1940 Csendőrségi lapok szerk: Besenyői Beöthy Kálmán, február 1-i száma, Garay borítójával,
19844.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1943 a Signal német háborús lap 1. áprilisi füzet magyar kiadás, különféle érdekes írással és képpel a világháborúról, magyar nyelven, jó állapotban
19845.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1943 a Signal német háborús lap 2. márciusi füzet magyar kiadás, különféle érdekes írással és képpel a világháborúról, magyar nyelven, jó állapotban
19846.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
cca 1914-1918 Az Érdekes Ujság háborús albuma, I., II., VI. füzetek, összesen 36 db fekete-fehér tábla (fénynyomatok), tartalomjegyzékekkel. Kiadói papírmappában, a mappa sérült, a táblák jó állapotban, 28,5x35 cm
19847.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1915 [Osztrák-magyar csapatok az elfoglalt Belgrádban] Erinnerung an Belgrad. Városképek, Frigyes főherceg látogatása a városban és a fronton, osztrák-magyar katonák kitüntetése, A felrobbantott vasúti híd újjáépítése és felavatása, stb. Összesen 60 db látványos fotó, alatta nyomtatott felírással, aranyozott egészbőr albumban 26x19 cm 1915 [Austro-Hungarian troops in occupied Belgrade] Erinnerung an Belgrad. Cityscapes, Archduke Frederick's visit to the city and the front, decoration of Austro-Hungarian soldiers, reconstruction and inauguration of the blown-up railway bridge, etc. A total of 60 spectacular photos, with printed captions underneath, in a gilded full-leather album 26x19 cm
19848.

1915 [Osztrák-magyar csapatok az elfoglalt Belgrádban] Erinnerung an Belgrad. Városképek, Frigyes főherceg látogatása a városban és a fronton, osztrák-magyar katonák kitüntetése, A felrobbantott vasúti híd újjáépítése és felavatása, stb. Összesen 60 db látványos fotó, alatta nyomtatott felírással, aranyozott egészbőr albumban 26x19 cm
1915 [Austro-Hungarian troops in occupied Belgrade] Erinnerung an Belgrad. Cityscapes, Archduke Frederick's visit to the city and the front, decoration of Austro-Hungarian soldiers, reconstruction and inauguration of the blown-up railway bridge, etc. A total of 60 spectacular photos, with printed captions underneath, in a gilded full-leather album 26x19 cm

Available for bidding
120 000 HUF
325,20
375,00
Minimum bid:
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
1942 Sárban, vízben előre a Donyec felé, a magyar csapatok előrenyomulása, hátoldalon feliratozott eredeti fotó, készítette Király Béla főhadnagy, haditudósító szd., szép állapotban, 13,5×18 cm
19849.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Határőr tizedes portréja. 1930-as évek, Szeged, fotólap, sarokhibával.
19850.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1917 Orosz katonák hullái állásaik előtt, fotó hátoldalt felirattal, 5,5×8,5 cm
19851.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF