Military Number of items: 173
3514997
19840
524
60000
Military
1916 A császári és királyi 33. aradi gyalogezredet bemutató gyűjtemény 6 db eredeti képeslap kísérő szövegekkel, két nemzetiszín szegélyű tablón. (A lapok leszedhetőek) 1916 The collection presenting the k.u.k. 33rd Arad Infantry Regiment consists of 6 original postcards with accompanying texts, on two panels. (The cards can be detached) {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
60 000 HUF
60 000 70 000 80 000
3518898
19841
524
Military
1941 Csendőrségi lapok szerk: Besenyői Beöthy Kálmán, augusztus 1-i száma, Garay borítójával, {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3518893
19842
524
Military
1940 Csendőrségi lapok szerk: Besenyői Beöthy Kálmán, március 14-i száma, Garay borítójával, {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3518864
19843
524
Military
1940 Csendőrségi lapok szerk: Besenyői Beöthy Kálmán, január 1-i száma, Garay borítójával, {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3518889
19844
524
Military
1940 Csendőrségi lapok szerk: Besenyői Beöthy Kálmán, február 1-i száma, Garay borítójával, {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3518785
19845
524
Military
1943 a Signal német háborús lap 1. áprilisi füzet magyar kiadás, különféle érdekes írással és képpel a világháborúról, magyar nyelven, jó állapotban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3518783
19846
524
Military
1943 a Signal német háborús lap 2. márciusi füzet magyar kiadás, különféle érdekes írással és képpel a világháborúról, magyar nyelven, jó állapotban {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3517249
19847
524
Military
cca 1914-1918 Az Érdekes Ujság háborús albuma, I., II., VI. füzetek, összesen 36 db fekete-fehér tábla (fénynyomatok), tartalomjegyzékekkel. Kiadói papírmappában, a mappa sérült, a táblák jó állapotban, 28,5x35 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3453092
19848
524
120000
Military
1915 [Osztrák-magyar csapatok az elfoglalt Belgrádban] Erinnerung an Belgrad. Városképek, Frigyes főherceg látogatása a városban és a fronton, osztrák-magyar katonák kitüntetése, A felrobbantott vasúti híd újjáépítése és felavatása, stb. Összesen 60 db látványos fotó, alatta nyomtatott felírással, aranyozott egészbőr albumban 26x19 cm 1915 [Austro-Hungarian troops in occupied Belgrade] Erinnerung an Belgrad. Cityscapes, Archduke Frederick's visit to the city and the front, decoration of Austro-Hungarian soldiers, reconstruction and inauguration of the blown-up railway bridge, etc. A total of 60 spectacular photos, with printed captions underneath, in a gilded full-leather album 26x19 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
120 000 HUF
120 000 140 000 160 000
2489589
19849
524
Military
1942 Sárban, vízben előre a Donyec felé, a magyar csapatok előrenyomulása, hátoldalon feliratozott eredeti fotó, készítette Király Béla főhadnagy, haditudósító szd., szép állapotban, 13,5×18 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3520265
19850
524
Military
Határőr tizedes portréja. 1930-as évek, Szeged, fotólap, sarokhibával. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
2913259
19851
524
Military
1917 Orosz katonák hullái állásaik előtt, fotó hátoldalt felirattal, 5,5×8,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house