Military Number of items: 173
3512328
19804
524
Military
1918 Diósgyőr, cs. és kir. kassai hadkiegészítő kerületi parancsnokság által kiállított igazolvány tényleges katonai szolgálat alóli felmentésről a diósgyőri m. kir. vas- és acélgyár gépmunkása részére, kissé viseltes {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 200 2 600 3 000
3512336
19805
524
Military
1945. márc. 15. Abaújszántó, Toborzó levél ,,a négy százados elnyomó német hatalom elleni, a nemzet sorsát is eldöntő uj szabadságharcra [...] A meg nem jelenést a nemzet ügye elleni árulásnak tekintjük és továbi eljárásunkat ehhez szabjuk" {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3514555
19806
524
Military
Hernády Nándor (1879-1939) későbbi alezredes vizitkártya fotója kadét korából {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3514987
19807
524
Military
1916 Elbert Lipót tizedes által küldött tábori posta levelezőlap "K. u. k. 5. Armeekommando (Q. Abt.) Telegraphen-Felddepot" bélyegzéssel {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3515516
19808
524
Military
Bronz Vitézségi Érem viselési igazolvány Dr. Ney Oszkár egyévi önkéntes szakaszvezető, a 70. honvéd tartalék tarackos ezred tagja részére, 4 db irredenta levélzáróval levelezőlapra ragasztva {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3511712
19809
524
15000
Military
ca 1916 Az S.M.S. Árpád, Budapest, Álmos, Balaton osztrák-magyar hadihajók átvételi elismervényei. 4 db, hajópecsétekkel ca 1916 Receipts of the Austro-Hungarian warships S.M.S. Árpád, Budapest, Álmos, Balaton. 4 pcs, with ship seals {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
3511704
19810
524
Military
Az S.M.S. Árpád osztrák-magyar hadihajó átvételi elismervénye dohányárukról hozzátúzött rendelési ívvel. Hajóbélyegző lenyomattal. Receipt of tobacco products for the Austro-Hungarian warship S.M.S. Árpád with attached order form. With ship's stamp imprint. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3511961
19811
524
Military
cca 1920-1940 A Volt Cs. és Kir. 32-es Tábori Vadászzászlóalj Bajtársi Körének 2 db, kitöltetlen fejléces papírja {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 200 3 800 4 400
3513546
19812
524
Military
1912 Eger, Nagy László (1856-1912) cs. és kir. ezredes, a III. oszt. Vaskorona-rend, a Katonai Érdemkereszt és további kitüntetések tulajdonosa halotti értesítője, kis lapszéli sérülésekkel, 23x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3513600
19813
524
Military
1870 Balavására, Benteghemi Le Camus Lajos nyug. cs. és kir. lovaskapitány halotti értesítője, sérült, foltos, 22x29 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3513762
19814
524
Military
1912 Bp., alsó- és felsővadászi Vadászy Ambrus (1848-1912) nyug. honvéd ezredes, volt m. kir. darabont testőrfőhadnagy halotti értesítője, apró lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3513751
19815
524
Military
1914 Bp., alapi Salamon Andor (1870-1914), a m. kir. 1. honvéd tüzérezred századosa, osztályparancsnok halotti értesítője (a déli fronton szerzett sebesülés következtében a budapesti Vöröskereszt Erzsébet Kórházban hősi halált halt), kis lapszéli sérülésekkel, 24x31 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house