Maps Number of items: 126
3142560
20096
524
Maps
Mappa Hungariae Inferioris Districtus Cisdanubiani [...] / Észak-Magyarország nyugati részének térképe 1739-ben (a pestisjárvány idején), nagyméretű reprint térkép, feltekerve, kis lapszéli sérülésekkel, 111x77 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3521422
20097
524
Maps
cca 1915 Nowy Korczyn (Lengyelország) környékének katonai térképe, 1 : 75.000, kis vágásból eredő sérüléssel, 42,5x54 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3421058
20098
524
Maps
1893 Andrees Allgemeiner Handatlas in 91 Haupt- und 86 Nebenkarten. Bielefeld-Leipzig, 1893, Velhagen & Klasing. Harmadik kiadás. Német nyelven. Sérült, viseltes állapotban, borító nélkül. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
3433483
20099
524
Maps
B. Kozenns Geographischer Schul-Atlas für Gymnasien [...]. Wien, 1893, VErlag von Ed. Hölzel. Félvászon kötés, gerinc hiányzik, viseltes állapotban. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3461039
20100
524
Maps
1955 Magyarországi autóutak térképe, kiadja: Kartográfiai Vállalat, sérült egészvászon kötésben {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3494680
20102
524
Maps
ca 1890-1920 Kb 50 db vegyes külföldi és magyar térkép részben Pallasok {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house