Maps

Number of items: 126

20096.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
cca 1915 Nowy Korczyn (Lengyelország) környékének katonai térképe, 1 : 75.000, kis vágásból eredő sérüléssel, 42,5x54 cm
20097.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1893 Andrees Allgemeiner Handatlas in 91 Haupt- und 86 Nebenkarten. Bielefeld-Leipzig, 1893, Velhagen &amp; Klasing. Harmadik kiadás. Német nyelven. Sérült, viseltes állapotban, borító nélkül.
20098.

1893 Andrees Allgemeiner Handatlas in 91 Haupt- und 86 Nebenkarten. Bielefeld-Leipzig, 1893, Velhagen & Klasing. Harmadik kiadás. Német nyelven. Sérült, viseltes állapotban, borító nélkül.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
B. Kozenns Geographischer Schul-Atlas für Gymnasien [...]. Wien, 1893, VErlag von Ed. Hölzel. Félvászon kötés, gerinc hiányzik, viseltes állapotban.
20099.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1955 Magyarországi autóutak térképe, kiadja: Kartográfiai Vállalat, sérült egészvászon kötésben
20100.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
ca 1890-1920 Kb 50 db vegyes külföldi és magyar térkép részben Pallasok
20102.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF