Maps Number of items: 126
3470146
20084
524
Maps
Kogutowicz Manó: Magyarország vármegyéinek kézi atlasza. Az 1905-ös kiadás hasonmása. a nyolc horvát megyével bővítve. Szerk. és a kísérő tanulmányt írta: Bencsik Gábor. Bp., 2004, Magyar Mercurius, 6+(2) p.+ 63+VIII t. Kiadói mappában. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
3520957
20085
524
Maps
cca 1890 A Duna térképe, 1:4 500 000, Pallas Nagy Lexikona, Posner Károly Lajos és Fia, lapszéli sérülésekkel, 24×42 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3520966
20086
524
Maps
1889 Szeged sz. kir. város átnézeti térképe, rajzolta: Várossy Ferenc, vászontérkép, rossz állapotban, 58×53 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3516881
20087
524
Maps
ca 1900 Gyöngyös és környéke katonai térkép, vászonra kasírozva 76x58 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3517918
20088
524
Maps
1938 Magyarország új északi határvidéke. I. Nyugati rész. II. Keleti rész. Kétoldalas térkép, a Pesti Hírlap kiadása, 41,5x57,5 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3517510
20089
524
Maps
1967 Magyarország vasúti térképe / Külföldi összeköttetések hálózata. Készítette: Hercsuth Ferenc MÁV főfelügyelő. Kétoldalas térkép, jó állapotban, 40,5x64 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3515522
20090
524
Maps
Göd nagyközség térképe a vízművek jelölésével, viseltes állapotban, sérülésekkel, 65x37 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3516727
20091
524
Maps
cca 1890-1910 Torda-Aranyos megye közigazgatási térképe. Hivatalos adatok alapján rajzolta: Hátsek Ignácz m. k. térképész. 1 : 500 000, metsz. és nyomta: Posner Károly Lajos, kiadja: Rautmann Frigyes, Bp. Kis szakadással, 53,5x38 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3515416
20092
524
Maps
1945 Darmstadt - München, Deutsche Heereskarte L50/M49, 1:300.000, OKH, hajtott, 93x119 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3514370
20093
524
Maps
Vegyes térkép tétel, 17 db, közte külföldi városokkal, London, Marseille, Magdeburg, Lyon, Leipzig. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3514287
20094
524
Maps
1885 R. Tampler's Mittelschul-Atlas. Wien, 1885, k-k. Hof- und Staatsdruckerei. Átkötött modern haránt-alakú egészvászon-kötés, bejelölésekkel, bejegyzésekkel, néhány térképen kis sérülésekkel, két térkép hiányzik, egy térkép hiányos, javított lapokkal. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3492810
20095
524
Maps
Durchführun des Aufklärungsdienstes, bejölésekkel, 1:200 000, térkép, szakadásokkal, 70,5×68 cm {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 600 HUF
1 600 1 800 2 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
further page navigation Auction house