Photo

Number of items: 522

cca 1930 Virágh János (Magyar Honvéd Térképészeti Intézet) családja társaságában, egyenruhában, széleken szakadással, 17,5x23,5 cm
18613.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
1919 Cserni József vörösterrorista és társai pere, a magyar Vörös Hadsereg a Felvvidéken, 4 db azonosításra váró fotó a Tanácsköztársaság idejéből. Későbbi nagyítás 18x12 cm, 24x18 cm
18614.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1996 Egerszegi Krisztina, Kovács Koko István és a magyar olimpiai érmesek nagy méretű fotó kartonon. 42x28 cm
18615.

Available for bidding
2 800 HUF
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
cca 1960-1968 Gulácsi Sándor labdarúgó edző fotóhagyatéka, a végén ismert labdarúgókkal is, Dálnoki, Puskás Öcsi...stb. De benne képeslapok, újságkivágások, meghívók, oklevelek ...stb. Spirálfűzött füzetbe ragasztva, változó állapotban, foltos borítóval, 38 sztl. lev.
18616.

Available for bidding
20 000 HUF
54,20
62,50
Minimum bid:
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
1930 Szent Imre év Aloisio Sincero pápai legátus a Bazilikánál Budapesten. Macsi András pecséttel jelzett fotója. 24x16 cm
18617.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
18618.

Available for bidding
9 000 HUF
24,39
28,13
Minimum bid:
9 000 HUF
9 000 10 000 12 000
Dr. Rutich Jenő (1889-1938) és dr. Figyér László (1893-19?) orvosok fotói kartonon 7x9 cm
18619.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
18620.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
René-Louis Lafforgue (1928-1967) francia színész fotója, Paris, Pathé Marconi, üvegezett fa keretben, paszpartuban, sérült üvegezett keretben, 21x16 cm, keret: 35x28 cm
18621.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1911 Áchim L. András (1871-1911) szlovák származású parasztpárti politikus portréja, fotó kartonon, a karton sérült, foltos, 10,5x7,5 cm, teljes méret: 21,5x17 cm  1911 májusában Áchim nézeteltérésbe keveredett egyik politikai ellenfelével, Zsilinszky Endrével, akinek két fia, (Bajcsy-)Zsilinszky Endre és Zsilinszky Gábor behatolt Áchim lakásába, ahol egy verekedéssé fajult szóváltás közben két pisztolylövéssel megsebesítették; a súlyos hasüregi sérülésekbe Áchim másfél nappal később belehalt.
18622.

cca 1911 Áchim L. András (1871-1911) szlovák származású parasztpárti politikus portréja, fotó kartonon, a karton sérült, foltos, 10,5x7,5 cm, teljes méret: 21,5x17 cm

1911 májusában Áchim nézeteltérésbe keveredett egyik politikai ellenfelével, Zsilinszky Endrével, akinek két fia, (Bajcsy-)Zsilinszky Endre és Zsilinszky Gábor behatolt Áchim lakásába, ahol egy verekedéssé fajult szóváltás közben két pisztolylövéssel megsebesítették; a súlyos hasüregi sérülésekbe Áchim másfél nappal később belehalt.

Available for bidding
1 400 HUF
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800
1924 Dohnányi Ernő (1877-1960) zeneszerző és felesége Galafrés Elza (1879-1977) színésznőt és rokonságukat ábrázoló fotó hagyaték. 22 db vizitkártya, kabinetfotó, fotólap. Az 1880-as évektől Galafrés egészen öreg koráig és 3. férjéig.
18623.

Available for bidding
15 000 HUF
40,65
46,88
Minimum bid:
15 000 HUF
15 000 18 000 20 000
cca 1930-1940 Budapest, Halászbástya, Szent István-szobor, 2 db fotó, kartonra ragasztva, 6x8,5 cm
18624.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events