Photo

Number of items: 522

Balogd (Blazice Kassához közel) református temploma, feliratozott MTI fotó (Petrás), 23x17 cm
18698.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
ca 1890 Prága látkép fotó. Zselatinos ezüst nagyítás. kartonon 26x17 cm
18699.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
cca 1890-1900 Ada Kaleh utcarészletének keményhátú fotója, részben színezett, fotó kartonon, a felső részén felületi kopásnyomokkal, 11x17 cm
18700.

Available for bidding
80 000 HUF
216,80
250,00
Minimum bid:
80 000 HUF
80 000 95 000 110 000
18701.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
Samuel Bourne (1834-1912): Burma, Mandalay / Iravadi folyo, Shepherd &amp; Robertson Co. Kétoldalas albumin fotó kartonon. Jelzett Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 38x30 cm /  Samuel Bourne (1834-1912): Burma, Mandalay, Ship of the ruler / Iravadi river next to Promei. Shepherd &amp; Robertson. Double sided albumen photo on cardboard Signed. With captions by geographer and traveler Jenő Cholnoky 38x30 cm
18702.

Samuel Bourne (1834-1912): Burma, Mandalay / Iravadi folyo, Shepherd & Robertson Co. Kétoldalas albumin fotó kartonon. Jelzett Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 38x30 cm /

Samuel Bourne (1834-1912): Burma, Mandalay, Ship of the ruler / Iravadi river next to Promei. Shepherd & Robertson. Double sided albumen photo on cardboard Signed. With captions by geographer and traveler Jenő Cholnoky 38x30 cm

Available for bidding
24 000 HUF
65,04
75,00
Minimum bid:
24 000 HUF
24 000 28 000 32 000
18703.

Available for bidding
10 000 HUF
Minimum bid:
10 000 HUF
10 000 12 000 14 000
cca 1900 Isztambul, Zsófia templom bejárata G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 34x25 cm  ca 1890 Istanbul Sophie church. Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 34x25 cm
18704.

cca 1900 Isztambul, Zsófia templom bejárata G. Berggren jelzett fotó magyar utazó által feliratozott, kartonon 34x25 cm

ca 1890 Istanbul Sophie church. Photo of G. Berggren on cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 34x25 cm

Available for bidding
13 000 HUF
35,23
40,63
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
cca 1890 Ránkfüred, Ránkherlány, Rank Herlein, Herlany SK Artesi kút felszökkenése. Nagy méretű fotó kartonon Letzer S. fényképész felvétele 32x40 cm
18705.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Savnik, Schavnyik, Spissky Stiavnik (SK) (posta Betlenfalu) püspöki nyaraló. Nagy méretű keményhátú fotó 24x18 cm / Large photo
18706.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
cca 1900 Therapia a Boszporusz mellett Loreley német hajóállomás / Boszporusz halászó állvány kétoldalas fotó kartonon Sébah &amp; Joaillier jelzett felvétele magyar utazó feliratozásával 36x30 cm /  cca 1900 Therapia near Bosphore / Fishing station double sided photo by Sébah &amp; Joaillier with Hungarian traveler's caption 36x30 cm
18707.

cca 1900 Therapia a Boszporusz mellett Loreley német hajóállomás / Boszporusz halászó állvány kétoldalas fotó kartonon Sébah & Joaillier jelzett felvétele magyar utazó feliratozásával 36x30 cm /

cca 1900 Therapia near Bosphore / Fishing station double sided photo by Sébah & Joaillier with Hungarian traveler's caption 36x30 cm

Available for bidding
18 000 HUF
48,78
56,25
Minimum bid:
18 000 HUF
18 000 20 000 24 000
India, Gválijar (Gwalior) Fort Ihansi / Régi híd maradványa, Shepherd &amp; Robertson Co. Kétoldalas albumin fotó kartonon. Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 38x30 cm /  India, Hwalior, Fort Ihansi / Old bridge. Shepherd &amp; Robertson. Double sided albumen photo on cardboard Signed. With captions by geographer and traveler Jenő Cholnoky 38x30 cm
18708.

India, Gválijar (Gwalior) Fort Ihansi / Régi híd maradványa, Shepherd & Robertson Co. Kétoldalas albumin fotó kartonon. Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 38x30 cm /

India, Hwalior, Fort Ihansi / Old bridge. Shepherd & Robertson. Double sided albumen photo on cardboard Signed. With captions by geographer and traveler Jenő Cholnoky 38x30 cm

Available for bidding
16 000 HUF
43,36
50,00
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Samuel Bourne (1834-1912): India, Kanpur emlékmű / Allahabad lóverseny tér. Shepherd &amp; Robertson Co. Kétoldalas albumin fotó kartonon Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 38x30 cm /  Samuel Bourne (1834-1912): India, Cawnpore / Allahabad. Shepherd &amp; Robertson. Double sided albumen photo on cardboard with captions by geographer and traveler Jenő Cholnoky
18709.

Samuel Bourne (1834-1912): India, Kanpur emlékmű / Allahabad lóverseny tér. Shepherd & Robertson Co. Kétoldalas albumin fotó kartonon Cholnoky Jenő földrajztudós és utazó feliratozásával 38x30 cm /

Samuel Bourne (1834-1912): India, Cawnpore / Allahabad. Shepherd & Robertson. Double sided albumen photo on cardboard with captions by geographer and traveler Jenő Cholnoky

Available for bidding
22 000 HUF
59,62
68,75
Minimum bid:
22 000 HUF
22 000 26 000 30 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events