Sports awards and sports commemorative medals Number of items: 90
3415622
33084
522
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1988. "Kiváló Ifjúsági Sportoló - Úszás - Az ÁISH Elnökétől " egyoldalas, kihajtható bronz plakett névre szóló gravírozással. Szign.: Várhelyi György (83x112mm, kinyitva 83x170mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3396326
33085
522
Numismatics
1989. "20 éves az MNB és az ONB sportkapcsolata / 20 Jahre Sportfreundschaft der OENB und MNB " jelzett Ag emlékérem dísztokban (27,75g/0.900/37mm) T:UNC (eredetileg PP) patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
12 000 HUF
13 000 15 000 18 000
3510582
33086
522
Numismatics
1989. "Men's and Women's European Championship 1989 " egyoldalas, öntött bronz, vitorlázó sport emlékplakett (67x84mm) T:AU,XF ph. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3510563
33087
522
Numismatics
1989. "Sportegyesületek Országos Szövetsége - Emlékérem " egyoldalas, bronz emlékérem, hátlapon gravírozva (69mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3453894
33088
522
Numismatics
1991. "III. Junior Női Öttusa Világbajnokság - Győr 1991. július 3-9." egyoldalas bronz emlékérem (92mm) T:AU patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3506921
33089
522
Numismatics
1993. "Népstadion és intézményei - 1953-1993 40 év" kétoldalas bronz emlékérem T:AU,XF ph. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3445624
33090
522
Numismatics
1998. "Magyar Atlétikai Szövetség / Magyar Köztársaság Atlétikai Bajnoksága - Ifj. Ügyességi CSB. " kétoldalas bronzpatinázott fém díjérem füllel (46mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3269855
33091
522
Numismatics
2004. "6. Női Kézilabda Európa Bajnokság " kétoldalas, ezüstpatinázott bronz emlékérem eredeti velúr tarisznyában (60mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3392138
33092
522
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1930. "Magyar Evezős Szövetség ", "Hősök díja Nyolcas Budapest 1930. VI. 28. " gravírozással, Ag díjérem (45,90g/0.800/51mm) T:AU,XF patina / Hungary 1930. "Hungarian Rowing Club " Ag award medallion with engraving on the back side. Sign.: Lajos Berán (45,90g/0.800/51mm) C:AU,XF patina HP 1412. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
20 000 HUF
20 000 24 000 28 000
3506264
33093
522
3800
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1930 k. "Országos Testnevelési Tanács " ezüstözött bronz emlékérem (60mm) T:AU,XF HP 1282. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
3446139
33094
522
Numismatics
Bulgária 1980. "Nemzetközi Tornászverseny - Barátság '80 / Várna 1980. X. 17-19. " kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:XF, patina Bulgaria 1980. "International Gymnastics Competition - Friendship '80 / Varna 17-19 X '80 " two-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:XF, patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3312749
33095
522
Numismatics
Bulgária DN "Albena-Aranyhomok-Sliven Rali - Bulgária / Bolgár Autósok Szövetsége" kétoldalas bronz emlékérem (66mm) T:XF Bulgaria ND "Rally Albena-Golden Sands-Sliven - Bulgaria / Union of Bulgarian Motorists " bronze medallion (66mm) C:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 400 HUF
1 600 1 800 2 200
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house