Sports awards and sports commemorative medals

Number of items: 90

1900 k. "Úszás / Turulmadár" kétoldalas öntött bronz díjérem, lekopott [Ludvig] gyártói jelzéssel (36mm) T:F, peremhiba, karc
33048.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1905. "Angol-Magyar Bank Sportegyesülete 1905 - díj" kétoldalas bronz díjérem füllel (33mm) + DN ~1950. "Honvéd Sportversenyek" bronzozott Al kétoldalas emlékérem, Rákosi-címerrel. Szign.:Jákfalvy (50mm) T:XF patina
33049.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912" egyoldalas bronz plakett (75x49mm) T:AU,XF kis patina
33050.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912" egyoldalas bronz plakett (75x49mm) T:AU,XF patina
33051.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1930. "BSE (Budapest Sport Egyesület) Grand Prix 1930. ápr. 13." nagyméretű bronz plakett "Király Kálmán műszaki főtanácsosnak" gravírozással, hátoldalán csavaros rögzítővel. Szign.: Sződy Szilárd (173x155mm) T:márványlapról lefeszegetve, több sérüléssel
33052.

Available for bidding
85 000 HUF
230,35
265,63
Minimum bid:
85 000 HUF
85 000 100 000 110 000
1930 k. "Duna Budapesti Evezős Egylet" ezüstözött bronz emlékplakett, hátoldalán rögzítésre szolgáló fogakkal. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (39x58mm) T:XF
33053.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1930 k. "Munkás Testedző Egyesület / 1908" kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán gravírozva és "Ludvig" gyártói jelzéssel. Szign.: Ripszám Henrik (1889-1976) (40mm) T:XF kis patina, ph.
33054.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1933. "K. P. L. E. 1933. X 1. I. CS. / Ezzel" kétoldalas, ezüstözött bronz sportlövész díjérem füllel, "HAWEL BP." gyártói jelzéssel (40mm) + DN(~1950) "Honvéd Sportversenyek" kétoldalas Al díjérem (50mm) T:XF,VF, ezüstözés kopás
33055.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
33056.

1935. "Magyar Ökölvívó Szövetség" kétoldalas, ezüstözött Br érdemérem eredeti tokban, gravírozott "1935. IV. 27. / SZITÁNYI JÁNOS URNAK" szöveggel, "Huguenin" gyártói jelzéssel. Szign.: Sándor Ambrózy (1903-1992) (60mm) T:XF ph., ezüstözés kopott
Hungary 1935. "Hungarian Boxing Association" two-sided, silvered Br merit medal in original case, with engraved "1935. IV. 27. / SZITÁNYI JÁNOS URNAK" text. Sign: Sándor Ambrózy (1903-1992) (60mm) C:XF edge error, silvering worn

Available for bidding
8 500 HUF
23,04
26,56
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
1937. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete (a mai BKV Előre SC) a sport terén elért kiváló kiváló érdemek jutalmazására - 1912 / Concordia parvaeres crescunt discordia maximae dilabuntur durateet vosmet rebus servate secundis" bronz érdemérem, eredeti "BSzKRT. S.E. 1937." feliratú dísztokban (42mm) T:AU patina
33057.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
33058.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1943. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) Pestszentlőrinci Társadalmi és Sportegyesület 1905 / Becsülettel a Hazáért" bronz emlékérem, hátoldalán gravírozott "1943" évszámmal, korabeli dísztokban. Szign.: Siklódy Lőrinc (1876-1975) (40mm) T:AU
33059.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events