Sports awards and sports commemorative medals Number of items: 90
3375182
33048
522
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
1900 k. "Úszás / Turulmadár" kétoldalas öntött bronz díjérem, lekopott [Ludvig] gyártói jelzéssel (36mm) T:F, peremhiba, karc {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3472093
33049
522
Numismatics
1905. "Angol-Magyar Bank Sportegyesülete 1905 - díj" kétoldalas bronz díjérem füllel (33mm) + DN ~1950. "Honvéd Sportversenyek" bronzozott Al kétoldalas emlékérem, Rákosi-címerrel. Szign.:Jákfalvy (50mm) T:XF patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3471985
33050
522
Numismatics
1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912" egyoldalas bronz plakett (75x49mm) T:AU,XF kis patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3471988
33051
522
Numismatics
1912. "Pénzintézeti Sportegyletek Szövetsége 1912" egyoldalas bronz plakett (75x49mm) T:AU,XF patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3369572
33052
522
85000
Numismatics
1930. "BSE (Budapest Sport Egyesület) Grand Prix 1930. ápr. 13. " nagyméretű bronz plakett "Király Kálmán műszaki főtanácsosnak " gravírozással, hátoldalán csavaros rögzítővel. Szign.: Sződy Szilárd (173x155mm) T:márványlapról lefeszegetve, több sérüléssel {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
85 000 HUF
85 000 100 000 110 000
3507517
33053
522
Numismatics
1930 k. "Duna Budapesti Evezős Egylet" ezüstözött bronz emlékplakett, hátoldalán rögzítésre szolgáló fogakkal. Szign.: Berán Lajos (1882-1943) (39x58mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3431251
33054
522
Numismatics
1930 k. "Munkás Testedző Egyesület / 1908 " kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán gravírozva és "Ludvig" gyártói jelzéssel. Szign.: Ripszám Henrik (1889-1976) (40mm) T:XF kis patina, ph. {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3444161
33055
522
Numismatics
1933. "K. P. L. E. 1933. X 1. I. CS. / Ezzel " kétoldalas, ezüstözött bronz sportlövész díjérem füllel, "HAWEL BP." gyártói jelzéssel (40mm) + DN(~1950) "Honvéd Sportversenyek " kétoldalas Al díjérem (50mm) T:XF,VF, ezüstözés kopás {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
2681866
33056
522
8500
Numismatics
1935. "Magyar Ökölvívó Szövetség" kétoldalas, ezüstözött Br érdemérem eredeti tokban, gravírozott "1935. IV. 27. / SZITÁNYI JÁNOS URNAK" szöveggel, "Huguenin" gyártói jelzéssel. Szign.: Sándor Ambrózy (1903-1992) (60mm) T:XF ph., ezüstözés kopott Hungary 1935. "Hungarian Boxing Association" two-sided, silvered Br merit medal in original case, with engraved "1935. IV. 27. / SZITÁNYI JÁNOS URNAK" text. Sign: Sándor Ambrózy (1903-1992) (60mm) C:XF edge error, silvering worn {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
3429609
33057
522
Numismatics
1937. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete (a mai BKV Előre SC) a sport terén elért kiváló kiváló érdemek jutalmazására - 1912 / Concordia parvaeres crescunt discordia maximae dilabuntur durateet vosmet rebus servate secundis " bronz érdemérem, eredeti "BSzKRT. S.E. 1937. " feliratú dísztokban (42mm) T:AU patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3240405
33058
522
Numismatics
1937. "ECHO - I. Expoz de foto 1937 ." gravírozott bronz díjplakett (50x76mm) márványtalapzatra rögzítve (90x119x39mm), rajta továbbá zománcozott "ECHO" (14x12mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3431297
33059
522
Numismatics
1943. "MOVE (Magyar Országos Véderő Egylet) Pestszentlőrinci Társadalmi és Sportegyesület 1905 / Becsülettel a Hazáért " bronz emlékérem, hátoldalán gravírozott "1943" évszámmal, korabeli dísztokban. Szign.: Siklódy Lőrinc (1876-1975) (40mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house