Numismatics lots from low starting prices

Number of items: 23

2022. 5Ft-200Ft (6xklf) forgalmi sor + 2024. "Hunyadi János aranyforintja" aranyozott Ag, jelzett utánveret (3,491g/0.999/20mm) dísztokos szettben T:PP
30012.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
20
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
2022. 7500Ft Ag "Magyar származású Wolf-díjasok - Lax Péter" kapszulában, tanúsítvánnyal T:PP
30013.

Available for bidding
1 000 HUF
9
Minimum bid:
7 000 HUF
7 000 8 000 9 500
Amerikai Egyesült Államok 1982S 1/2$ Ag "George Washington születésének 250. évfordulója" kapszulában, tanúsítvánnyal, eredeti karton dísztokban. Szign.: "EJ" T:PP USA 1982S 1/2 Dollar Ag "250th Anniversary of the birth of George Washington" in capsule, with certificate, in original decorative cardboard case. Sign.: "EJ" C:PP Krause KM#208
30014.

Amerikai Egyesült Államok 1982S 1/2$ Ag "George Washington születésének 250. évfordulója" kapszulában, tanúsítvánnyal, eredeti karton dísztokban. Szign.: "EJ" T:PP
USA 1982S 1/2 Dollar Ag "250th Anniversary of the birth of George Washington" in capsule, with certificate, in original decorative cardboard case. Sign.: "EJ" C:PP
Krause KM#208

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
Ausztria 1983. 1000Sch "H 950287 G" T:F Austria 1983. 1000 Schilling "H 950287 G" C:F Krause P#152
30015.

Ausztria 1983. 1000Sch "H 950287 G" T:F
Austria 1983. 1000 Schilling "H 950287 G" C:F
Krause P#152

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Botswana 1986. 2P Ag "A Világ Vadvédelmi Alap (WWF) 25. évfordulója - Zambézi kócsag" emlék kiadás kapszulában, karton dísztokon, angol nyelvű tanúsítvánnyal és német nyelvű ismertetővel T:PP Botswana 1986. 2 Pula Ag "25th Anniversary of the World Wildlife Fund - Slaty Egret" commemorative issue in capsule, on cardboard, with a certificate in english and a description in german C:PP
30016.

Botswana 1986. 2P Ag "A Világ Vadvédelmi Alap (WWF) 25. évfordulója - Zambézi kócsag" emlék kiadás kapszulában, karton dísztokon, angol nyelvű tanúsítvánnyal és német nyelvű ismertetővel T:PP
Botswana 1986. 2 Pula Ag "25th Anniversary of the World Wildlife Fund - Slaty Egret" commemorative issue in capsule, on cardboard, with a certificate in english and a description in german C:PP

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
8 500 HUF
8 500 10 000 11 000
Cook-szigetek 1990. 10D Ag "500 éves Amerika 1492-1992" kapszulában, műanyag tokban T:PP Cook Islands 1990. 10 Dollars Ag "500 Years of America 1492-1992" C:PP in capsule and plastic case Krause KM#90
30017.

Cook-szigetek 1990. 10D Ag "500 éves Amerika 1492-1992" kapszulában, műanyag tokban T:PP
Cook Islands 1990. 10 Dollars Ag "500 Years of America 1492-1992" C:PP in capsule and plastic case
Krause KM#90

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
3 400 HUF
3 400 4 000 4 600
Kanada 1990. 20$ Ag "A kanadai repülés története - Avro Anson" kapszulában, tanúsítvánnyal, fém díszdobozban T:PP Canada 1990. 20 Dollars Ag "Canadian Aviation - Avro Anson" in capsule, with certificate and metal display case C:PP Krause KM#173
30018.

Kanada 1990. 20$ Ag "A kanadai repülés története - Avro Anson" kapszulában, tanúsítvánnyal, fém díszdobozban T:PP
Canada 1990. 20 Dollars Ag "Canadian Aviation - Avro Anson" in capsule, with certificate and metal display case C:PP
Krause KM#173

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
16 000 HUF
16 000 19 000 22 000
Kiss György (1943-2016) 1994. "Dr. Antall József / Szabad választás 1990" jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, tokban (10g/0.500/30mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
30019.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
2 600 HUF
2 600 3 000 3 600
Német államok / Pfalz-Veldenzi Hercegség 1580. 2kr Ag "II. Rudolf / György János" (1,45g) T:XF,VF German states / Duchy of Palatinate-Veldenz 1580. 2 Kreuzer Ag "Rudolph II / George John" (1,45g) C:XF,VF
30020.

Német államok / Pfalz-Veldenzi Hercegség 1580. 2kr Ag "II. Rudolf / György János" (1,45g) T:XF,VF
German states / Duchy of Palatinate-Veldenz 1580. 2 Kreuzer Ag "Rudolph II / George John" (1,45g) C:XF,VF

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
San Marino 1982. 500L Ag "Garibaldi halálnak 100. évfordulója" + 1000L Ag "Garibaldi halálnak 100. évfordulója" díszdobozban, tanúsítvánnyal, ismertetővel és sorszámozott bélyegblokkal T:UNC patina San Marino 1982. 500 Lire Ag "100th Anniversary of the Death of Garibaldi" + 1000 Lire Ag "100th Anniversary of the Death of Garibaldi" in display case, with certificate, information booklet and serial numbered stamp block C:UNC patina Krause KM#139, KM#141
30021.

San Marino 1982. 500L Ag "Garibaldi halálnak 100. évfordulója" + 1000L Ag "Garibaldi halálnak 100. évfordulója" díszdobozban, tanúsítvánnyal, ismertetővel és sorszámozott bélyegblokkal T:UNC patina
San Marino 1982. 500 Lire Ag "100th Anniversary of the Death of Garibaldi" + 1000 Lire Ag "100th Anniversary of the Death of Garibaldi" in display case, with certificate, information booklet and serial numbered stamp block C:UNC patina
Krause KM#139, KM#141

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
13 000 HUF
13 000 15 000 18 000
Mongólia 1925. 50m Ag T:XF Mongolia 1925. 50 Möngö Ag C:XF Krause KM#7
30022.

Mongólia 1925. 50m Ag T:XF
Mongolia 1925. 50 Möngö Ag C:XF
Krause KM#7

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events