Amerikai Egyesült Államok 1982S 1/2$ Ag "George Washington születésének 250. évfordulója" kapszulában, tanúsítvánnyal, eredeti karton dísztokban. Szign.: "EJ" T:PP USA 1982S 1/2 Dollar Ag "250th Anniversary of the birth of George Washington" in capsule, with certificate, in original decorative cardboard case. Sign.: "EJ" C:PP Krause KM#208
Botswana 1986. 2P Ag "A Világ Vadvédelmi Alap (WWF) 25. évfordulója - Zambézi kócsag" emlék kiadás kapszulában, karton dísztokon, angol nyelvű tanúsítvánnyal és német nyelvű ismertetővel T:PP Botswana 1986. 2 Pula Ag "25th Anniversary of the World Wildlife Fund - Slaty Egret" commemorative issue in capsule, on cardboard, with a certificate in english and a description in german C:PP
Cook-szigetek 1990. 10D Ag "500 éves Amerika 1492-1992" kapszulában, műanyag tokban T:PP Cook Islands 1990. 10 Dollars Ag "500 Years of America 1492-1992" C:PP in capsule and plastic case Krause KM#90
Kanada 1990. 20$ Ag "A kanadai repülés története - Avro Anson" kapszulában, tanúsítvánnyal, fém díszdobozban T:PP Canada 1990. 20 Dollars Ag "Canadian Aviation - Avro Anson" in capsule, with certificate and metal display case C:PP Krause KM#173
Kiss György (1943-2016) 1994. "Dr. Antall József / Szabad választás 1990" jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal, tokban (10g/0.500/30mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
Német államok / Pfalz-Veldenzi Hercegség 1580. 2kr Ag "II. Rudolf / György János" (1,45g) T:XF,VF German states / Duchy of Palatinate-Veldenz 1580. 2 Kreuzer Ag "Rudolph II / George John" (1,45g) C:XF,VF
San Marino 1982. 500L Ag "Garibaldi halálnak 100. évfordulója" + 1000L Ag "Garibaldi halálnak 100. évfordulója" díszdobozban, tanúsítvánnyal, ismertetővel és sorszámozott bélyegblokkal T:UNC patina San Marino 1982. 500 Lire Ag "100th Anniversary of the Death of Garibaldi" + 1000 Lire Ag "100th Anniversary of the Death of Garibaldi" in display case, with certificate, information booklet and serial numbered stamp block C:UNC patina Krause KM#139, KM#141