Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 194

1970 k. "79. Építőtábor - Kiváló Brigád" műgyantás bronz lemezjelvény (36,5mm) T:AU
32931.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1970 k. "Eredményes munkáért" műgyantás bronz tűzoltó jelvény (37mm) T:AU, a nemzetiszínű rátét hiányzik
32932.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
1970 k. "Igazságügyi Törzsgárda - 10 év után" aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény (26mm) + DN(~1970-1980) "Önkéntes rendőr" zománcozott fém jelvények (30x30mm) T:XF,VF, kis zománchiba
32933.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1970 k. "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti dobozban + DN(~1975-1980) "Szocialista Brigád" arany-, ezüst- és babérkoszorús kitüntető jelvények miniatűrrel, műanyag tokban (3xklf,5db) + 1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, tokban (2xklf,4db) + DN "Szocialista Brigád - A Vállalat Kiváló Brigádja" kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:AU-VF, tok hiba
32934.

Available for bidding
2 400 HUF
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
1970 k. "Kiváló Népi Ellenőr" kitüntető jelvény miniatűrje eredeti tokban T:UNC
32935.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1970 k. "Kiváló Termelőszövetkezeti Tag" Kádár-címeres, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés miniatűrrel T:XF, pici zománchiba
32936.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
1970 k. "Kiváló Termelőszövetkezeti Tag" zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés, eredeti tokban, miniatűrrel T:AU
32937.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1970 k. "Kiváló Újító" műgyantás bronz jelvény miniatűrrel eredeti, sérült tokban T:AU
32938.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1970 k. "Kiváló Úttörő Munkáért" műgyantás jelvény T:AU,XF
32939.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1970 k. "Kiváló Véradó" (3xklf: bronz fokozat + ezüst fokozat + arany fokozat" részben műgyantás bronz / ezüstözött bronz / aranyozott bronz kitüntetések mellszalagon, miniatűrrel T:XF,VF, műgyanta hiba
32940.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
1970 k. "Társadalmi Munkáért - Hajdú-Bihar M. Tanács" műgyantás fém jelvény (25x31mm) eredeti tokban T:AU
32941.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1970 k. "Úttörő Postás" felvarrható, festett Al (sapka)jelvény (29x58mm) T:XF
32942.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events