Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 194
3418446
32931
522
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1970 k. "79. Építőtábor - Kiváló Brigád " műgyantás bronz lemezjelvény (36,5mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3418428
32932
522
Numismatics
1970 k. "Eredményes munkáért " műgyantás bronz tűzoltó jelvény (37mm) T:AU, a nemzetiszínű rátét hiányzik {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 900 1 000
3443722
32933
522
Numismatics
1970 k. "Igazságügyi Törzsgárda - 10 év után " aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény (26mm) + DN(~1970-1980) "Önkéntes rendőr " zománcozott fém jelvények (30x30mm) T:XF,VF, kis zománchiba {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3437066
32934
522
Numismatics
1970 k. "Kiváló Munkáért" aranyozott, rátétes, műgyantás kitüntetés mellszalagon, eredeti dobozban + DN(~1975-1980) "Szocialista Brigád" arany-, ezüst- és babérkoszorús kitüntető jelvények miniatűrrel, műanyag tokban (3xklf,5db) + 1970. "Kiváló Dolgozó" aranyozott, műgyantás fém kitüntetés miniatűrrel, tokban (2xklf,4db) + DN "Szocialista Brigád - A Vállalat Kiváló Brigádja" kitüntető jelvény miniatűrrel, eredeti tokban T:AU-VF, tok hiba {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3504094
32935
522
Numismatics
1970 k. "Kiváló Népi Ellenőr" kitüntető jelvény miniatűrje eredeti tokban T:UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3418031
32936
522
Numismatics
1970 k. "Kiváló Termelőszövetkezeti Tag " Kádár-címeres, zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés miniatűrrel T:XF, pici zománchiba {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 900 1 000
3416297
32937
522
Numismatics
1970 k. "Kiváló Termelőszövetkezeti Tag " zománcozott, aranyozott bronz kitüntetés, eredeti tokban, miniatűrrel T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3454742
32938
522
Numismatics
1970 k. "Kiváló Újító " műgyantás bronz jelvény miniatűrrel eredeti, sérült tokban T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3505433
32939
522
Numismatics
1970 k. "Kiváló Úttörő Munkáért " műgyantás jelvény T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3444561
32940
522
Numismatics
1970 k. "Kiváló Véradó " (3xklf: bronz fokozat + ezüst fokozat + arany fokozat" részben műgyantás bronz / ezüstözött bronz / aranyozott bronz kitüntetések mellszalagon, miniatűrrel T:XF,VF, műgyanta hiba {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3507944
32941
522
Numismatics
1970 k. "Társadalmi Munkáért - Hajdú-Bihar M. Tanács " műgyantás fém jelvény (25x31mm) eredeti tokban T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3505427
32942
522
Numismatics
1970 k. "Úttörő Postás " felvarrható, festett Al (sapka)jelvény (29x58mm) T:XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house