Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 194

Szovjetunió 1974. "XXV / Tudományos-Műszaki Együttműködés 1949-1974" aranyozott, részben festett függelékes jelvény szalaggal T:AU
32979.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
Szovjetunió 1978. "A Szojuz Gázvezeték építésének emlékére 1975-1978" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon (37mm) T:UNC Soviet Union 1978. "For the Construction of the Main Natural Gas Pipeline Soyuz" gilt metal medal with ribbon (37mm) C:UNC
32980.

Szovjetunió 1978. "A Szojuz Gázvezeték építésének emlékére 1975-1978" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon (37mm) T:UNC
Soviet Union 1978. "For the Construction of the Main Natural Gas Pipeline Soyuz" gilt metal medal with ribbon (37mm) C:UNC

Available for bidding
1 800 HUF
Minimum bid:
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
Tunézia 1973. "Carthage 1973" zománcozott bronz jelvény (24x41mm) T:1- Tunisia 1973. "Carthage 1973" enamelled bronze badge (24x41mm) C:AU
32981.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vegyes, 10db-os szocialista jelvénytétel, közte zománcozott darabok T:vegyes
32982.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Vegyes, 10db-os szocialista jelvénytétel, közte zománcozott darabok T:vegyes, közte sérült
32983.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
32984.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
32985.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
32986.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
32987.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
32988.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
32989.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
32990.

Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events