Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 194
3444335
32979
522
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
Szovjetunió 1974. "XXV / Tudományos-Műszaki Együttműködés 1949-1974 " aranyozott, részben festett függelékes jelvény szalaggal T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3381440
32980
522
Numismatics
Szovjetunió 1978. "A Szojuz Gázvezeték építésének emlékére 1975-1978 " aranyozott fém kitüntetés mellszalagon (37mm) T:UNC Soviet Union 1978. "For the Construction of the Main Natural Gas Pipeline Soyuz " gilt metal medal with ribbon (37mm) C:UNC {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 800 HUF
1 800 2 000 2 400
3418171
32981
522
Numismatics
Tunézia 1973. "Carthage 1973" zománcozott bronz jelvény (24x41mm) T:1- Tunisia 1973. "Carthage 1973" enamelled bronze badge (24x41mm) C:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3511512
32982
522
Numismatics
Vegyes, 10db-os szocialista jelvénytétel, közte zománcozott darabok T:vegyes {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3511268
32983
522
Numismatics
Vegyes, 10db-os szocialista jelvénytétel, közte zománcozott darabok T:vegyes, közte sérült {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3511269
32984
522
Numismatics
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3511270
32985
522
Numismatics
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3511271
32986
522
Numismatics
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3511272
32987
522
Numismatics
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3511273
32988
522
Numismatics
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3511274
32989
522
Numismatics
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3511275
32990
522
Numismatics
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house