Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 194
3511689
33003
522
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
Vegyes, 29db-os szocialista jelvénytétel, közte zománcozott, műgyantás darabok, törzsgárds jelvények + 15db kitüntetés igazolvány T:vegyes {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
3445094
33004
522
Numismatics
Vegyes, 5db-os jelvény tétel, benne: "Miskolc" zománcozott fém jelvény + "Siklós" fém jelvény + "Kőszeg" zománcozott fém jelvény + "D (Dózsa) Újpest" zománcozott fém jelvény + "Budapest - Budavox" fém jelvény T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3471038
33005
522
Numismatics
Vegyes 16db-os jelvénytétel, közte "Leninváros", "Hőlégballon" (2xklf), "Lengyel Diákok Szocialista Uniójának (SZSP) jelvénye (4x), "Szovjet repülős jelvény 1941-1945", "Cseh Turisztikai Szövetség" "Csehszlovákia Jégkorongszövetség", "Sportgimnasztika" T:vegyes {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3382078
33006
522
Numismatics
Vegyes 18db-os vegyes magyar szocialista jelvény, kitüntetés tétel, közte zománcozott és műgyantásak, közt ~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés T:vegyes {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
3505245
33007
522
Numismatics
Vegyes 5db-os kitüntetés tétel, benne: 1960-1980 k. "A Vállalat Kiváló Brigádja - Szocialista Brigád " aranyozott, műgyantás jelvény miniatűrrel; 1964. "Munkásőr Emlékérem " bronz kitüntetés mellszalagon; 1970. "Felszabadulási Jubileumi Emlékérem " aranyozott, műgyantás bronz kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon; 1970 k. "Kiváló Termelőszövetkezeti Dolgozó " aranyozott, műgyantás kitüntető jelvény hiányos miniatűrrel; 1985. "A Munka Érdemrend ezüst fokozata" zománcozott, ezüstözött bronz kitüntetés eredeti mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3383354
33008
522
3200
Numismatics
Vegyes 5db-os vegyes szocialista kitüntetés, emlékérem tétel tokokkal (közte sérült), közte 1986. "Kazinczy Érdemérem" bronz emlékérem tokban (88mm) + "Kiváló Dolgozó" zománcozott fém Rákosi- és Kádár-címeres kitüntetés T:XF-VF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 200 HUF
3 200 3 800 4 400
3382904
33009
522
600
Numismatics
Vegyes 5xklf "Törzsgárda" jelvényből álló tétel, közte zománcozott darabok, benne: Pedagógus, TSZ, Magyar Posta, UG, IBUSZ T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
600 700 800
3470189
33010
522
Numismatics
Vegyes 6 db szocialista zománcozott bronz jelvény, közte: "Barátság 1988" + "MHSZ Általános Honvédelmi Oktatás" + "II. Osztályú Sportoló" + "Kiváló Munkásőr" + "A Belkereskedelem Kiváló Dolgozója" + "Véradásért" zománcozott bronz jelvény emléklappal {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3509932
33011
522
Numismatics
Vegyes ~150db-os szocialista jelvény tétel, külföldi és magyar darabokkal T:vegyes {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
3418488
33012
522
4600
Numismatics
DN "A Közoktatás Kiváló Dolgozója " zománcozott, aranyozott bronz jelvény (30x30mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
4 600 HUF
4 600 5 500 6 000
3444450
33013
522
Numismatics
DN "Gödöllő " műgyantás fém jelvény (29x37mm) + DN "Nem térkép e táj - 30 " műgyantás fém jelvény (20x23mm) T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3507779
33014
522
Numismatics
DN "H.K.U." repülős festett bronz kitűző (85x30mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house