Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 194
3443678
32883
522
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
1960-1970 k. "Gépipar Kiváló Dolgozója " aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
3418525
32884
522
5500
Numismatics
1960-1970 k. "Kiváló Fémgyűjtő " zománcozott, részben aranyozott bronz jelvény miniatűrrel, a jelvény hátoldalán "3764" sorszámmal T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
3418417
32885
522
Numismatics
1960-1970 k. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó " zománcozott, aranyozott bronz kitüntető lemezjelvény (39mm) T:AU,XF, aranyozás részben lekopott {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 900 1 000
3418459
32886
522
Numismatics
1960-1970 k. "Kiváló Pénzügyi Dolgozó " (2xklf) aranyozott, zománcozott fém jelvény + lemezjelvény (25mm), miniatűrrel (13mm), miniatűr kitűzővel (13mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3417907
32887
522
Numismatics
1960-1970 k. "Nehézipar Kiváló Dolgozója " aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel T:AU, enyhe műgyanta kopás {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 900 1 000
3505389
32888
522
Numismatics
1960-1970 k. "Önkéntes Rendőr " rátétes, ezüstözött, zománcos állományi jelvény (30x30mm) + "Önkéntes Rendőr " karszalag T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
3475862
32889
522
Numismatics
1960-1980 k. "Kiváló Népi Ellenőr " műgyantás, aranyozott kitüntető jelvény, miniatűrrel, eredeti tokban (25mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
3433679
32890
522
Numismatics
1960. "Árvízvédelemért " bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:AU {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3381321
32891
522
Numismatics
1960. "Árvízvédelemért " bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:AU patina {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3417989
32892
522
Numismatics
1960 k. "A Bányászat Kiváló Dolgozója " aranyozott, műgyantás jelvény miniatűrrel (29mm ; 19mm) T:XF,VF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
3418478
32893
522
Numismatics
1960 k. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója " zománcozott fém jelvény (31mm) + DN(~1960) "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója " zománcozott bronz jelvény, miniatűr kitűzővel (24x30mm ; 10mm) + DN "Kiváló Egészségügyi Nevelő Munkáért " zománcozott bronz jelvény (26mm) T:AU,XF {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
3418151
32894
522
Numismatics
1960 k. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója " zománcozott fém jelvény, miniatűrrel és miniatűr kitűzővel (30mm ; 18mm ; 18mm) T:AU, a kitűző VF - pótolt tűvel {d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
800 900 1 000
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
Auction 517:
From 13 to 22 JanuaryEnd of bidding: 19:00 22 January
Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February
Events
further page navigation Auction house