Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 194

1960-1970 k. "Gépipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel T:AU
32883.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
2 000 HUF
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
1960-1970 k. "Kiváló Fémgyűjtő" zománcozott, részben aranyozott bronz jelvény miniatűrrel, a jelvény hátoldalán "3764" sorszámmal T:AU,XF
32884.

Available for bidding
5 500 HUF
14,91
17,19
Minimum bid:
5 500 HUF
5 500 6 500 7 500
1960-1970 k. "Kiváló Földműves Szövetkezeti Dolgozó" zománcozott, aranyozott bronz kitüntető lemezjelvény (39mm) T:AU,XF, aranyozás részben lekopott
32885.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
1960-1970 k. "Kiváló Pénzügyi Dolgozó" (2xklf) aranyozott, zománcozott fém jelvény + lemezjelvény (25mm), miniatűrrel (13mm), miniatűr kitűzővel (13mm) T:AU
32886.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1960-1970 k. "Nehézipar Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás fém jelvény miniatűrrel T:AU, enyhe műgyanta kopás
32887.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000
1960-1970 k. "Önkéntes Rendőr" rátétes, ezüstözött, zománcos állományi jelvény (30x30mm) + "Önkéntes Rendőr" karszalag T:AU,XF
32888.

Available for bidding
3 000 HUF
Minimum bid:
3 000 HUF
3 000 3 600 4 200
1960-1980 k. "Kiváló Népi Ellenőr" műgyantás, aranyozott kitüntető jelvény, miniatűrrel, eredeti tokban (25mm) T:AU
32889.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:AU
32890.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1960. "Árvízvédelemért" bronz kitüntető jelvény mellszalagon, eredeti tokban (35mm) T:AU patina
32891.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1960 k. "A Bányászat Kiváló Dolgozója" aranyozott, műgyantás jelvény miniatűrrel (29mm ; 19mm) T:XF,VF
32892.

Available for bidding
1 000 HUF
Minimum bid:
1 000 HUF
1 000 1 200 1 400
1960 k. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény (31mm) + DN(~1960) "Az Oktatásügy Kiváló Dolgozója" zománcozott bronz jelvény, miniatűr kitűzővel (24x30mm ; 10mm) + DN "Kiváló Egészségügyi Nevelő Munkáért" zománcozott bronz jelvény (26mm) T:AU,XF
32893.

Available for bidding
1 200 HUF
Minimum bid:
1 200 HUF
1 200 1 400 1 600
1960 k. "A Könnyűipar Kiváló Dolgozója" zománcozott fém jelvény, miniatűrrel és miniatűr kitűzővel (30mm ; 18mm ; 18mm) T:AU, a kitűző VF - pótolt tűvel
32894.

Available for bidding
800 HUF
Minimum bid:
800 HUF
800 900 1 000

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events