Available for bidding
26000.
Jewellery and precious metal items
4 200 000 HUF
11 382,11 EUR, 13 125,00 USD
4 200 000 HUF
141 darabos ezüst (Ag) evőeszköz készlet, dobozában. Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, PJ mesterjegy. 2 darab húsvilla nettó 247g - 2 darab szervírozó villa nettó 124g - 12 darab süteményes villa nettó 637g - 12 darab villa nettó 1005g - 12 darab kisebb kés bruttó 657g - 12 darab nagyobb kés bruttó 963g - 12 darab dzsemes kanál nettó 421g - 12 darab halkés nettó 705g - 12 darab halvilla nettó 807g - 2 darab tortalapát nettó 339g - cukorfogó nettó 57g - süteményszervírozó kanál és villa nettó 375g - 12 darab kávés kanál nettó 235g - 12 darab teás kanál nettó 436g - 12 darab evőkanál nettó 1035g - szószos kanál nettó 102g - 2 darab fogpiszkatartó nettó 94g - kakaószóró nettó 87g - 3 darab szervírozókanál nettó 394g - 2 darab fűszerkínáló nettó 104g + üvegbetét - 2 darab fűszerkanál nettó 22g. Készlet teljes bruttó súlya 8765g. Háromszintes, kétfiókos, kulcsokkal zárható tartódobozban, melynek egyik lába hiányzik, 40x63x24 cm.
///
| up to 1.000 HUF | 100 HUF |
| up to 5.000 HUF | 200 HUF |
| up to 10.000 HUF | 500 HUF |
| up to 20.000 HUF | 1.000 HUF |
| up to 50.000 HUF | 2.000 HUF |
| up to 100.000 HUF | 5.000 HUF |
| up to 200.000 HUF | 10.000 HUF |
| up to 500.000 HUF | 20.000 HUF |
| up to 1.000.000 HUF | 50.000 HUF |
| up to 2.000.000 HUF | 100.000 HUF |
| up to 5.000.000 HUF | 200.000 HUF |
| up to 10.000.000 HUF | 500.000 HUF |
| over 10.000.000 HUF | 1.000.000 HUF |