Goethe, J[ohann] W[olfgang] von: Leben Benvenuto Cellini's, florentinischen Goldschmid und BIldhauers. Von ihm selbst geschrieben. Erster Theil. Wien, 1819, J. G. Gotta'schen Buchhandlung, 436 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
Friedrich von Schiller: Das Lied von der Glocke; von - -. Illustriert in 17 Compositionen von Alexander von Liezen Mayer. Mit Ornamenten von Ludwig van Kramer. München, én., Theodor Stroefer's Kunstverlag, 18 sztl. lev. +6 t. Fünfte Auflage. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, és egészoldalas táblákkal illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, 37x28 cm.
Platonis rei publicae libri decem. Ex recognitione Caroli Friderici Hermanni. Lipsiae, 1906, in Aedibus B. G. Teubneri. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
Frederic A. Rothhaar: Fari III: From the series "Management - My Life." The Women Behind Successful Men... and 19 other opinions in the subject of people - at home and at work -. DEDIKÁLT! Bp., én.,Rick's Publishing, 72 p. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
Swedenborg Life and Teaching by George Trobridge. New York, 1976, Pillar Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel, néhány kijáró lappal.