https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other languages

Number of items: 15

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Goethe, J[ohann] W[olfgang] von: Leben Benvenuto Cellini's, florentinischen Goldschmid und BIldhauers. Von ihm selbst geschrieben. Erster Theil. Wien, 1819, J. G. Gotta'schen Buchhandlung, 436 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.
1
24128.

Goethe, J[ohann] W[olfgang] von: Leben Benvenuto Cellini's, florentinischen Goldschmid und BIldhauers. Von ihm selbst geschrieben. Erster Theil. Wien, 1819, J. G. Gotta'schen Buchhandlung, 436 p. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Friedrich von Schiller: Das Lied von der Glocke; von - -. Illustriert in 17 Compositionen von Alexander von Liezen Mayer. Mit Ornamenten von Ludwig van Kramer. München, én., Theodor Stroefer's Kunstverlag, 18 sztl. lev. +6 t. Fünfte Auflage. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, és egészoldalas táblákkal illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, 37x28 cm.
1
24129.

Friedrich von Schiller: Das Lied von der Glocke; von - -. Illustriert in 17 Compositionen von Alexander von Liezen Mayer. Mit Ornamenten von Ludwig van Kramer. München, én., Theodor Stroefer's Kunstverlag, 18 sztl. lev. +6 t. Fünfte Auflage. Német nyelven. Gazdag fekete-fehér képanyaggal, és egészoldalas táblákkal illusztrált. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, 37x28 cm.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
6 000 HUF
16,26
EUR
,
18,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Verne, Jules: Die Kinder des Kapitän Grant I-III. Wien und Leipzig, A. Hartleben's Verlag. [Egy kötetben.] Egészvászon kötés, viseltes állapotban.
1
24130.

Verne, Jules: Die Kinder des Kapitän Grant I-III. Wien und Leipzig, A. Hartleben's Verlag. [Egy kötetben.] Egészvászon kötés, viseltes állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 800 HUF
4 800 5 500 6 500
Platonis rei publicae libri decem. Ex recognitione Caroli Friderici Hermanni. Lipsiae, 1906, in Aedibus B. G. Teubneri. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.
1
24131.

Platonis rei publicae libri decem. Ex recognitione Caroli Friderici Hermanni. Lipsiae, 1906, in Aedibus B. G. Teubneri. Kiadói egészvászon kötés, kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500
Levente Horváth - Wuyuan Chen: Reality and potentiality: Hungary-China Cooperation within the Belt and Road Initiative Context. H.n., [2024], Eurasia Center - Xiamen University. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1
24132.

Levente Horváth - Wuyuan Chen: Reality and potentiality: Hungary-China Cooperation within the Belt and Road Initiative Context. H.n., [2024], Eurasia Center - Xiamen University. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Vollständige Ausgabe der Berliner Abendblätter. Vom 1sten Oktober 1810 bis zum 30sten März 1811. REPRINT! Wiesbaden, VMA-Verlag. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban, végén bibliográfiával.
1
24133.

Vollständige Ausgabe der Berliner Abendblätter. Vom 1sten Oktober 1810 bis zum 30sten März 1811. REPRINT! Wiesbaden, VMA-Verlag. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban, végén bibliográfiával.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
3 800 HUF
10,30
EUR
,
11,88
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
3 800 HUF
3 800 4 400 5 000
Frederic A. Rothhaar: Fari III: From the series "Management - My Life." The Women Behind Successful Men... and 19 other opinions in the subject of people - at home and at work -. DEDIKÁLT! Bp., én.,Rick's Publishing, 72 p. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.
1
24134.

Frederic A. Rothhaar: Fari III: From the series "Management - My Life." The Women Behind Successful Men... and 19 other opinions in the subject of people - at home and at work -. DEDIKÁLT! Bp., én.,Rick's Publishing, 72 p. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Bächer Iván: Íz-lelő. Bp., 1993, GreGer. Kiadói papírkötés.
1
24135.

Bächer Iván: Íz-lelő. Bp., 1993, GreGer. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 800 HUF
2 800 3 200 3 800
Breton, André: Nadja. 1964, Gallimard. Kiadói műbőr kötés, kopottas állapotban.
1
24136.

Breton, André: Nadja. 1964, Gallimard. Kiadói műbőr kötés, kopottas állapotban.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 400 HUF
2 400 2 800 3 200
Wolfgang Morgenroth: Lehrbuch des Sanskrit Berlin, 1989. Kiadói vászonkötésben
1
24137.

Wolfgang Morgenroth: Lehrbuch des Sanskrit Berlin, 1989. Kiadói vászonkötésben

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Swedenborg Life and Teaching by George Trobridge. New York, 1976, Pillar Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel, néhány kijáró lappal.
1
24138.

Swedenborg Life and Teaching by George Trobridge. New York, 1976, Pillar Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel, néhány kijáró lappal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
2 000 HUF
2 000 2 400 2 800
Slobodan P. Novak (szerk.): Gundulicev san. Gundulic's dream. Zágráb, 1989, Muzejski prostor. 263 p. Horvát nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.
1
24139.

Slobodan P. Novak (szerk.): Gundulicev san. Gundulic's dream. Zágráb, 1989, Muzejski prostor. 263 p. Horvát nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel, térképekkel gazdagon illusztrált katalógus. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
Starting price:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Number of bids:
0
Minimum bid:
1 400 HUF
1 400 1 600 1 800

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Auction house

  • Address: 16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
  • Mailing Address: P.O. Box No. 979. Budapest 1244
  • Phone: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Opening hours:
  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Gallery

© 2011-2025 Darabanth Auction House Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/terms-and-conditions-faq
darabanth.com
H
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment