Books: Military

Number of items: 65

Madarász László, Vitéz: Légi háború 1-11. füzet + képfüzet. Összesen 12 füzet (Teljes!) Egybe kötve, eredeti címlapokkal. Budapest, 1926-1927, Szerzői kiadás (Hornyánszky Viktor Rt., Bp.), 48 p. + mell (16 p.); 56 p. + mell (8 p.); 48 p. + mell (6 p.); 60 p. + mell (8 p.); 125 p.; 112 p.; 52p., 12 p., + mell (48t.): Vászonkötésben az eredeti borítóval a címlapon. Egyben nagyon ritka!
22825.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
50 000 HUF
135,50
156,25
Minimum bid:
50 000 HUF
50 000 60 000 70 000
Lőszerismertetés. (Kizárólag szolgálati használatra!) Bp., 1939, ny.n., 47 p.+ 39 (kihajtható) t. Kiadói egészvászon-kötés, viseltes állapotban, ázásnyomokkal.
22826.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
22827.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
A Belügyminisztérium lövészeti szabályzata. (Belső használatra!) Számozott, 1359. sorszámú példány. [Bp.], 1980, Belügyminisztérium, 272 p. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban.
22828.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Vida István: Egy petesházi tüzér visszaemlékezése a II. világháborúra 1941-1945. A szerző által dedikált példány! Lendva, 1998, Magyar Nemzetiségi Művelődési Intézet, 138+[2] p. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
22829.

Available for bidding
8 000 HUF
Minimum bid:
8 000 HUF
8 000 9 500 11 000
Szádeczky Kardoss Lajos, Dr.: Przemysltől Breszt-Litovszkig. Harcztéri élmények és lengyel-magyar történeti emlékek. Budapest, 1916. Franklin. 247 + [1] p. Modern nylkötésben, az eredeti borító felhasználásával
22830.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
22831.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
22832.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
22833.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
22834.

Available for bidding
6 000 HUF
Minimum bid:
6 000 HUF
6 000 7 000 8 000
Dell' Adami Géza, tarczali: Megváltás Szibériából. Kidolgozta: Vámosi Saáry Jenő. A borító Vámosi Saáry Jenő munkája. Bp., 1925., Stephaneum-ny., 1 t.+ 264 p. + 36 (fekete-fehér képtáblák. t. + 2 (térképek, közte az egyik kihajtható) t. Kiadói színes, illusztrált papírkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal.
22835.

Available for bidding
5 000 HUF
Minimum bid:
5 000 HUF
5 000 6 000 7 000
22836.

Available for bidding
4 000 HUF
Minimum bid:
4 000 HUF
4 000 4 800 5 500

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF

News

Auction 517:
From 13 to 22 January

End of bidding: 19:00 22 January

Viewing: 19 to 22 January
Item pick up from 26 January on Andrássy Avenue
Payment deadline is 6 February
Pay-off from 11 February

  Events